Jak podobać się i przyciągać kobiety?

Prawdą jest, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a zwłaszcza pierwsze chwile w których to poznajemy nową dziewczynę. Niestety, już nie mówiąc o krótkiej wymianie zdań, ale nawet podczas pierwszej rozmowy, nie jesteśmy w stanie dokładnie poznać drugiej osoby, to normalne, przez dwie godziny nie poznamy sekretów, stylu bycia, prawdziwego zachowania itp. drugiej osoby. Dlatego też, nawet gdybyś był świetnym chłopakiem który dba o swoją dziewczynę, to nie będziesz tego mógł w pełni zaprezentować podczas krótkiej rozmowy, dlatego też, pasuje byś potrafił jakoś inaczej zainteresować sobą kobietę.

Tutaj w grę, wchodzi atrakcyjność, czyli to jak odbierają cię inni ludzie, nawet c nieznajomi. Miałeś kiedyś tak, że kupiłeś coś w sklepie bo miało fajne opakowanie, ale jak się później okazało sam produkt nie był zbyt użyteczny i fajny? Dlaczego to kupiłeś? Właśnie przez to, że spodobało ci się opakowanie, niestety ale z ludźmi jest bardzo podobnie, na ludzi których nie znamy, patrzymy przez pryzmat opakowania a nie tego co jest w środku, dlatego warto zadbać aby nasze opakowanie było jak najbardziej interesujące i przyciągające.

Jak podobać się i przyciągać kobiety?

 

Jak sprawić by być atrakcyjnym facetem?

Ten temat, rozdzielimy na dwa podpunkty, ponieważ naszym opakowaniem jest nie tylko nasz wygląd, przecież w sklepie na opakowaniach produktu też masz krótkie informacje na temat produktu, te informacje to właśnie takowa umiejętność zainteresowania drugiej osoby przez pierwsze kilka minut rozmowy. Dlatego też pierwszy podpunkt to wygląd a drugi to zachowanie.

Atrakcyjniejszy wygląd

Zapach – Dlaczego wymieniam to na pierwszym miejscu? Ponieważ z doświadczenia wiem, że kobiety bardzo zwracają uwagę na zapach mężczyzny, mogę wręcz stwierdzić, że nawet bardziej niż na wygląd. Problem w tym, że zapach musi być bardzo męski, a wbrew pozorom nie łatwo wybrać taki zapach. Po pierwsze, nie może być on bardzo łagodny ani słodki, musi być wyrazisty ale też nie zbyt mocny. Musimy pamiętać by nie był słodki, słodkie zapachy pasują do kobiet nie do mężczyzn, chyba że są to kosmetyki do pielęgnacji ciała – wtedy mogą mieć zapach słodki.

Ubrania – Na drugim miejscu, zaraz po zapachu, jest ubiór, zanim kobieta zdąży wyczuć zapach, to z daleka będzie mogła cię ocenić tylko pod względem ubioru. Mówi się, że powinniśmy się ubierać tak jak nam się podoba, w takie ubrania w których czujemy się najlepiej i owszem jest to prawda, problem w tym, że jeśli czujemy się wygodnie w dresach z krokiem w kolanach oraz postrzępioną „modną” bluzkę w tęczę, to nie oznacza, że taki ubiór będzie dobry by poznawać nowe osoby (zwłaszcza kobiety). W naszym ubiorze musimy się czuć dobrze, jednak podczas wyboru ubrań, musimy pamiętać, że większość kobiet, woli gdy mężczyzna jest ubrany elegancko. Ubranie eleganckie dodaje nam nie tylko męskości, ale także pokazujemy że dbamy o swój wygląd (chce nam się zapinać koszulę itp.) a także że nas na taki ubiór stać (co w niektórych kobietach, może być czynnikiem decydującym).

Zarost – Jest to niestety ciężki temat, dlatego, że każda kobieta ma inne preferencję. Jednak, gdy do twojego kształtu głowy pasuje zarost oraz gdy samemu sobie się podobasz, to warto takowy zarost zapuścić. Zarost również dodaje męskości (ale to też zależy od tego czy nam on pasuje).

Czystość – Higiena osobista, to podstawa fundamentalna. Nikt nie będzie chciał poznać faceta który ma tłuste włosy lub nieprzyjemnie pachnie. Warto więc zadbać o swoją higienę ale także o pielęgnacje i nie, nie mówię tutaj od razu o makijażu czy o innych tego typu rzeczach. Mam na myśli, zachowanie czystości poprzez kąpiel, mycie zębów codziennie, używanie antyperspirantu itp. ale także, jeśli przykładowo przesusza nam się skóra dłoni, to czemu by nie użyć kremu do suchych dłoni? Jest to jak najbardziej męskie.

Dodatki – Nie chodzi mi tutaj o wisiorki, sygnety i inne pierdołki, nie musimy się świecić na prawo i lewo, ale jakiś zegarek (nie tania podróbka) może dodać nam „uroku”.

Ciało – Niestety ale prawda jest taka, że większa liczba kobiet woli mężczyzn z atletycznym ciałem, głównym powodem jest to, że takie ciało wygląda „ładniej” oraz dzięki temu widać że facet dba o siebie. Owszem, to że nie mamy atletycznej sylwetki nie oznacza, że nie mamy szans poznawania nowych kobiet, jak najbardziej je mamy, a i są takie kobiety, które wolą facetów z nadwagą niż z atletyczną sylwetką.

Fryzura – Nie odgrywa to zbytniej roli, jednak niezadbane włosy oraz ustawione w każdą stronę nie najlepiej o nas świadczy. Warto więc zadbać i o ten aspekt wyglądu. Nie musimy co tydzień siedzieć u fryzjera, ale raz na trzy tygodnie można iść, a także poprosić fryzjera by to on dopasował nam fryzurę, taki fryzjer (który się zna i ma doświadczenie) dopasuje idealną fryzurę do kształtu naszej głowy, dzięki czemu na pewno doda nam to atrakcyjności.

Atrakcyjniejszy wygląd

 

Atrakcyjniejsze zachowanie

Mowa ciała – Wbrew pozorom i przekonań przez niektóre osoby, mowa ciała nie wpływa aż w tak dużym stopniu jak jest to promowane. Owszem, ma wpływ, jednak nie aż tak duży. Mimo wszystko, warto zadbać o swoją mowę ciała, nie będę się tutaj o tym rozpisywał bo to temat na osobny artykuł, dlatego warto śledzić mojego bloga a obiecuję że w najbliższej przyszłości pojawi się pełny artykuł na temat mowy ciała.

Mowa werbalna – Nasze pierwsze słowa które wypowiemy do kobiety, są najważniejsze. Prawda jest taka, nie planujmy słowo w słowo co mamy powiedzieć nowo poznanej kobiecie, to musi być „spontan” i nie, nie żartuje teraz. Możemy ogólnie zaplanować sobie co powiedzieć, ale tak na prawdę nie wiemy jaka sytuacja na szybko wyjdzie w rzeczywistości, musimy na szybko korzystać z sytuacji i mówić to co przyjdzie nam do głowy.

Atrakcyjniejsze zachowanie

 

Podsumowanie

Jeśli wybieramy się „na podryw” lub ogólnie poznawać nowych ludzi, to warto zadbać o swoją atrakcyjność, ogólnie ludzie będą nas wtedy lepiej odbierać, zwłaszcza ci których dopiero poznajemy. Pamiętaj by zadbać o te wszystkie czynniki które wypisałem powyżej, a na pewno będziesz miał plusa już na starcie.

 

Podobał ci się artykuł? Jeśli tak to możesz go udostępnić lub skomentować, w ten sposób pomagasz mi rozwijać tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *