Jak zauroczyć mężczyznę na tyle, by nigdy nie zakończył waszego związku?

 

Dla większości dziewczyn uwodzenie mężczyzn nie jest niczym trudnym, a może już jesteś w związku z facetem, problem w tym, że wiele kobiet nie wie tak na prawdę, jak takiego mężczyznę utrzymać przy sobie. Nie chodzi mi tutaj o to, że mężczyzna jest jak pies na baby i nawet gdy jest w związku to od razu poleci za pierwszą lepszą, ale te porady które zaraz ci przedstawię, przydadzą ci się aby utrzymać zdrowy związek, zmniejszyć częstotliwość kłótni i budować dobre relacje ze swoim partnerem, a uwierz, faceci nie opuszczają swoich kobiet bez powodu, zazwyczaj tym powodem jest niezadowolenie (nie z ciała kobiety lecz z samego związku i waszych relacji!)

jak utrzymać przy sobie mężczyznę

 

Jak sprawić by facet już nigdy cię nie zostawił?

Opanuj złość

Wiem, że pewnie powiesz „ale przecież on zasłużył” „przecież nie mogę być uległa!” – nie, nie chodzi mi o to byś na wszystko mu pozwalała. Ale jak wiadomo, kobiety są bardziej emocjonalne od facetów i łatwiej też popadają w złość, warto postarać się nad tym panować.

Podczas kłótni, zamiast tylko jeszcze się bardziej denerwować, spróbuj to właśnie ty przejąć inicjatywę i uspokoić całe zamieszanie, czy ktoś kto przejmuje inicjatywę jest uległy? Nie, dlatego też opanowanie się w takich sytuacjach wcale nie musi opierać się na uległości. Spróbuj na spokojnie porozmawiać i wszystko wytłumaczyć, nie dolewać jeszcze oliwy do ognia, nawet jeśli on sam nie potrafi się opanować i emanuje złością, trudno niech się wykrzyczy, pokaż że masz silny charakter i nie będziesz wchodziła z nim w kłótnie, bo zwyczajnie wolisz jej uniknąć.

nie kłóć się z mężczyzną

 

Słuchaj

Wiem, jesteś kobietą i lubisz rozmawiać, ale rozmowa dotyczy dwóch osób, musisz o tym pamiętać. Wbrew powszechnym opiniom, mężczyźni lubią rozmawiać z kobietami, ale jeśli one potrafią prowadzić takową konwersację, bo w większości przypadków wygląda to albo tak, że cały czas mówi kobieta a facet musi słuchać, albo tak, że gdy tylko facet wspomni coś co go interesuje (np. motoryzacja) to kobieta reaguje „aaa nie mów mi o tym bo i tak nic nie zrozumiem” a dlaczego by chociaż nie postarać się zrozumieć? Nie chodzi o to żeby się nauczyć naprawiać samochody, dlaczego by po prostu nie zaciekawić się tematem tylko ze względu na faceta? Dlaczego oczekujemy, że facet będzie z zainteresowaniem słuchał jak opowiadamy mu o zakupach i ubraniach, a gdy on wspomni coś o aucie to od razu mówimy żeby przestał?

słuchaj swojego faceta

 

Też się postaraj

Ja wiem, że w tych wszystkich romansach (uwierzcie że oglądałem bardzo dużo, bo jest to moja ulubiona kategoria filmowa) mężczyzna to książę z bajki który poświęca wszystko kobiecie a ona albo to akceptuje albo nie. Zauważcie w tych wszystkich filmach jaki zazwyczaj jest motyw, to facet robi milion rzeczy by tylko spodobać się kobiecie, a nawet często w tych filmach kobiety odrzucają takich mężczyzn. Wszystkie te filmy niestety budują zbyt wielkie EGO u kobiet. Taka prawda niestety, dziewczyny zaczynają się czuć jak księżniczki z bajki a facet ma być księciem idealnym. Problem w tym, że taki obraz istnieje tylko na ekranie filmowym lub w animacjach albo książkach. Facet pomimo iż twardy i mniej emocjonalny, to nadal jest istota ludzka i posiada emocje oraz uczucia, nie potrzebuje tylko seksu co tydzień, on potrzebuje także poczucia miłości, opiekuńczości i wsparcia ze strony kobiety!

Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o to, że macie usługiwać facetowi a on robi co chcę., mężczyzna ma się o was starać i dbać, nie przeczę temu, jednak gdy widzicie, że się stara, kupuje wam prezenty i robi wszystko co może, to dlaczego by się nie odwdzięczyć? Wbrew pozorom nie chodzi mi tutaj o seks, to nie jedyne jak już wspomniałem, co potrzebuje facet, a może samemu by wymyślić jakąś niespodziankę? Może by jednak samemu jakiś przygotować prezent niespodziankę dla mężczyzny? warto od czasu do czasu przejąć inicjatywę i coś samemu też zrobić by odwdzięczyć się.

Postaraj się w waszym związku

 

Nie krytykuj

Uwierz, facet nie lubi bardzo gdy kobieta go krytykuje. Nie rób tego, a jak już musisz to rzadko. A już nigdy przenigdy, nie mów mu rzeczy typu „ta półka co mi zrobiłeś w kuchni jest strasznie dziadowska…” urazicie w taki sposób jego dumę. Warto ograniczyć krytykę mężczyzny, a zwiększyć dawkę pochlebstw i komplementów w jego kierunku. Pomyślcie, a co by gdyby krytykę którą kierujemy ku naszemu partnerowi, zamienić naglę w komplementy typu „ty to znasz się na samochodach” itp.? Uwierzcie, że taki facet wam się odwdzięczy tym samym albo i nawet czymś większym (np. niespodziewaną kolacją).
Nie krytykuj faceta

Zaakceptuj znajomych

Dla faceta jego znajomi są bardzo ważni, i nie chodzi mi o to żebyś im wszystkim przynosiła piwo jak odwiedzą twojego męża. Chodzi mi bardziej o to, że gdy np. wychodzisz z facetem na spotkanie do np. kręgielni z jego znajomymi, to żebyś nie była wkurzona, nie pokazuj po sobie tego że ci się np. nie chce iść tam, ubierz się ładnie, mężczyźni konkurują ze sobą i twój mąż będzie na pewno zadowolony gdy będziesz wyglądała jak modelka wśród jego znajomych. Nawet gdy nie lubisz „koleżków” twojego męża to nie odpowiadaj im sucho i chamsko, zrobisz tylko wstyd, tak WSTYD i nie wmawiaj sobie „jaki wstyd, przecież to tylko jego koledzy” a gdy przyjdą do ciebie twoje koleżanki, to wtedy facet musi chodzić jak w zegarku, warto się odwdzięczyć tym samym.

Zaakceptuj znajomych faceta

 

Podsumowanie

Mam nadzieję, że te kilka rad skutecznie pomogą ci w utrzymaniu faceta przy sobie. Najlepszą radą jaką mogę ci dać, jest to, żebyś po prostu nie oczekiwała od swojego faceta, że będzie taki jak we filmach romantycznych czy bajkach. Jeśli znajdziesz mi faceta, mega przystojnego, bardzo bogatego, dbającego o siebie, który robi ci codziennie prezenty, który dosłownie wykonuje każdy twój rozkaz, który nie zajmuje się swoimi zainteresowaniami tylko twoimi – to gratuluję dobrej wyobraźni, bo w świecie rzeczywistym nikt nie jest idealny.

 

Podobał ci się artykuł? Jeśli tak to możesz go udostępnić lub skomentować, w ten sposób pomagasz mi rozwijać tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *