Uwodzenie kobiet na TikToku

Czy możliwe jest poznawanie dziewczyn przez popularną aplikację TikTok? Oczywiście! W tym artykule przedstawimy Ci kilka porad, jak wykorzystać tą aplikację do poznawania kobiet oraz ich skutecznego uwodzenia, tak aby internetowa znajomość przerodziła się w realną znajomość.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie, dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce do poznawania nowych ludzi, w tym oczywiście także dziewczyn. Znaczna część użytkowników TikToka to właśnie kobiety, dodatkowo coraz starsze osoby korzystają z tej aplikacji, dzięki czemu aplikacja ta, jest świetnym źródłem poznawania dziewczyn. Warto zaznaczyć, że sama budowa TikToka bardzo ułatwia poznawanie kobiet, ale wszystko to wytłumaczymy w kilku poniższych poradach. 

  • Stwórz swój profil – Twój profil, to Twoja wizytówka, ważne jest aby zadbać żeby był on reprezentatywny. Aby pokazać się z jak najlepszej strony, warto stworzyć atrakcyjny profil, który będzie pokazywać Twoją osobowość i zainteresowania. Najważniejsze jest, aby był on autentyczny, odpuść sobie wstawianie filmików w masce, z przerobionym dźwiękiem itp. Najlepiej ustawić sobie jako nazwę swoje prawdziwe imię lub ewentualnie jakiś przyjemny dla oka nick. Jeśli chodzi o zdjęcie również warto aby dotyczyło ono Twojej osoby, najlepiej żebyś to był na nim Ty. Warto również dodać opis profilu, może być krótki, ale możesz wpisać tam swój wiek i np. zainteresowania, krótko, ciekawie i z użyciem odpowiednich emotek aby nie było zbyt sztywno. 
  • Znajdź swoje zainteresowania – TikTok jest pełen różnorodnych treści, od śmiesznych filmików po kreatywne poradniki. Znajdź konta, które publikują treści, które Cię interesują i zacznij je obserwować. Jeśli zauważysz dziewczynę, która publikuje treści, które Cię zaciekawiają, możesz zacząć od niej uzupełniać swoją listę obserwowanych. Pamiętaj, nie ma sensu na siłę wyszukiwanie filmików z kobietami, po prostu przeglądaj to co Cię interesuje, a jak już trafisz na dziewczynę, to ją najpierw zaobserwuj.
  • Skomentuj i zareaguj na filmy – Jeśli zauważysz interesujący film, polub oraz skomentuj go, aby pokazać swoje zainteresowanie. Nie lajkuj wszystkich jej filmików, nie komentuj na siłę wszystkich jej filmików tekstami „Ale piękna!”, w swoim komentarzu nawiąż do tematyki filmiku nie samej dziewczyny. Wszystko to spowoduje, że być może uda Ci się nawiązać konwersację, jeśli nawiążesz do tematu filmiku, dziewczyna może Ci odpisać a Ty kontynuować rozmowę, natomiast zazwyczaj komplement kończy się albo lajkiem albo krótkim komentarzem „dziękuję” ze strony dziewczyny, co niestety ucina możliwość dalszej konwersacji.
  • Bądź aktywny – Jeśli zależy Ci na znalezieniu dziewczyny na TikToku to musisz poświęcić swój czas, aby zwiększyć prawdopodobieństwo należy wykazywać dużą aktywność. Musisz przeglądać dużą ilość filmików aby trafić na te z dziewczynami + powiązane z Twoimi zainteresowaniami,  musisz je komentować, lajkować, obserwować – należy też na bieżąco komentować i lajkować filmiki dodane przez kobiety już obserwowane. Warto też brać czynny udział w live, wszystko to po to, aby zwrócić na siebie uwagę dziewczyny, ale nie nachalnym pisaniem, a po prostu swoją aktywnością, niech dziewczyna widzi, że jej profil i filmiki Ci się podobają – ważne aby Cię zapamiętała.
  • Publikuj – Nie posiadając filmików na swoim koncie masz małe szanse na wejście w konwersację z kobietą, użytkownicy niechętnie wchodzą w dyskusję z innymi użytkownikami którzy nie posiadają filmików. Warto nagrać nawet 2-3 krótkie filmiki, jeśli nie chcesz nagrywać siebie (choć fajnie gdyby na filmikach była Twoja osoba) to możesz nagrać nawet swojego psa, auto, widoki z wakacji. Pamiętaj o najważniejszym, to nie może wyglądać słabo, warto zadbać aby te filmiki były bardzo dopracowane, najlepiej nagrać coś do trendu, popularnej piosenki, możesz odgapić praktycznie 1 do 1 od kogoś z zagranicy, należy jednak zadbać o oświetlenie, o ewentualnie swój wygląd na filmiku, o brak bałaganu w tle itp. Jest wiele poradników na YouTube jak nagrywać filmiki na TikToka aby wyglądały profesjonalnie, warto w to również zainwestować trochę czasu i nagrać coś fajnego. Fajne filmiki, jeszcze z Twoją osobą w roli głównej zdecydowanie zachęcą dziewczyny do wchodzenia w interakcje z Tobą. 
  • Napisz, zaproponuj rozmowę – Po jakimś czasie, jeśli widzisz, że obserwowana dziewczyna Cię kojarzy, odpisuje Ci na komentarze, odpowiada np. na live, lajkuje Twoje filmiki, to warto zrobić krok w przód i napisać do niej. Najlepiej aby rozmowę poprowadzić na instagramie lub messengerze, w tym celu warto już bezpośrednio na np. instagramie napisać do dziewczyny lub napisać na TikToku i zaproponować przejście rozmowy na wyżej wymienione komunikatory/portale. To dlatego, że na TikToku opcja czatowania ze sobą jest mało popularna poza tym warto wyjść również właśnie poza TikTok aby jeszcze bardziej zbliżyć się do dziewczyny. 

Podsumowanie

Warto pamiętać, że TikTok to tylko jedno z wielu miejsc, w których można poznać dziewczynę. Ważne jest, aby nie ograniczać się tylko do tej aplikacji i poszukać okazji do nawiązywania kontaktów w różnych sytuacjach codziennego życia. Aplikacje typu TikTok znacznie ułatwiają nawiązywanie relacji, jednak trzeba pamiętać że prędzej czy później będziesz musiał spotkać się z dziewczyną na żywo i równie ją zauroczyć co na aplikacji – oczywiście dzięki relacji internetowej będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapraszam jednak do zapoznania się z naszymi innymi artykułami oraz ebookami które pomogą Ci uwodzić kobiety zarówno na aplikacji TikTok jak i w rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *