Szukasz ciekawych miejsc na randkę z dziewczyną? A może to wasza pierwsza randka? Świetnie, gwarantuje że każdy tutaj znajdzie coś dla siebie!

Poznaj ciekawe miejsca na pierwszą (i następne też!) randkę z dziewczyną

miejsca na randkę

Miejsca które wybieramy na pierwszą randkę a na kolejną mogą się nieznacznie różnić, bo jak wiadomo gdy już jesteśmy w głębszym związku to możemy chodzić na bardziej luźne randki, ale każda dziewczyna uwielbia romantyczne spotkania, nawet jeśli już jesteście 10 lat po ślubie, dlatego nawet i wtedy warto zainwestować czas i pieniądze, tak jakby miała to być wasza pierwsza randka.

Poniżej przedstawiam listę ciekawych miejsc na randkę z dziewczyną, oczywiście spośród nich wybierz takie, które będzie odpowiadało preferencjom dziewczyny i twoim.

 • Romantyczna restauracja – nie musi to być droga, luksusowa restauracja. Liczy się przede wszystkim nastrój który kreujemy my sami. Warto pamiętać też o manierach i zapłacić za dziewczynę a także nie żałować pieniędzy na jedzenie lub picie.
 • Kino – jest to dosyć popularne miejsce na randkę, ale jak dla mnie odpowiednie raczej dla nastolatków. Dorośli ludzie muszą nawiązać ze sobą kontakt, pogadać, pośmiać się, w kinie jest to bardzo ograniczone, także to miejsce akurat bym odradzał ale dla pewności wypisuje, w końcu to wy podejmujecie ostateczny wybór.
 • Plaża – jeśli mieszkacie dalej od morza to dosyć nietypowy pomysł, ale za to będzie skuteczny. Poza tym niekoniecznie to musi być morze, plaże są także nad jeziorami i zalewami. Należy jednak pamiętać, żeby poinformować wcześniej dziewczynę że jedziecie na plaże, by mogła się przygotować i nie było sytuacji że wy wylatujecie w kąpielówkach z ręcznikiem a ona nie ma na sobie sukienkę.
 • Wieczorny piknik pod gwiazdami – dosyć nietypowo ale to przecież dobrze. To zależy co preferuje dziewczyna, niektórym dziewczynom pomysł ten mógłby się nie spodobać, ale zarówno może im się nie spodobać plaża jak i kino, to zależy od indywidualnych preferencji.
 • Park rozrywki – tak jak wyżej, niektóre dziewczyny mogą być z tego niezadowolone. Choć moim zdaniem jest to na prawdę fajne miejsce, które pozwoli wam się nie tylko lepiej na luźno poznać (dzięki czemu przełamać pierwsze lody) ale i także fajnie i zabawnie spędzić czas. Kto powiedział że pierwsza randka musi być sztywną gadką i pokazywaniem jakim to się nie jest prawdziwym eleganckim mężczyzną?
 • Romantyczna kolacja u ciebie w domu – niestety przez filmy może to się niektórym dziewczynom trochę źle kojarzyć. Bo jeśli zapraszasz dziewczynę na pierwszą randkę do siebie no to halo, wiadome o co ci chodzi… No właśnie nie, tak zostało to wykreowane niestety przez filmy, a przecież randka u ciebie w domu nie musi kończyć się seksem i niekoniecznie musisz mieć taki zamiar. Przecież można normalnie zjeść, pogadać w zaciszu domowym a przy okazji możesz popisać się zdolnościami kulinarnymi, do tego nastrojowa muzyka i fajnie spędzicie czas sam na sam.
 • Aquapark – podobnie jak park rozrywki. Pamiętaj jednak by poinformować dziewczyna by zabrała ze sobą niezbędne rzeczy do aquaparku.
 • Kręgle – bardzo fajna opcja na spędzenie miło wieczoru. Będziecie mogli pogadać i się pośmiać, fajna zabawa gwarantowana a o to przecież chodzi.
 • Bilard – sprawa się ma podobnie jak z kręglami.
 • Salon gier – tutaj sprawa jest dosyć skomplikowana, dlatego że wiele dziewczyn może się wręcz zezłościć że na pierwszą randkę zapraszasz ją do salonu gier. Jeśli więc twoja dziewczyna jest luźna i lubi się fajnie zabawić, a ty pójdziesz z nią do salonu w celu fajnie spędzonego czasu we dwoje, a nie skupisz się na samej grze, to jak najbardziej ta opcja jest spoko.
 • Escape room – Podobnie jak z kręglami i bilardem, choć tutaj rozmowa o prywatnych rzeczach raczej odpada, dlatego preferuje ją głównie młodym osobom by spędziły ze sobą fajnie czas.
 • Park trampolin – Podobnie jak z escape room, tutaj jest trochę mniej czasu na rozmowę, tym bardziej że dochodzi zmęczenie fizyczne. Także i tą opcję preferowałbym młodszym osobom.
 • Dwudniowa wycieczka – coś dla osób mających grubszy portfel oraz starszych. Musicie mieć pewność że wasza dziewczyna się nie wystraszy że ją wywozicie za granicę! A tak, to możecie się na prawdę świetnie bawić. Tylko pomyśl, pierwsza randka w Paryżu? Dziewczyna już na całe życie będzie twoja i do końca życia będzie chwalić się tym koleżankom!

miejsca na randkę

Jeśli chcesz poznać rozwinięcie każdego z tych miejsc, czyli co dokładnie przygotować, jak zaplanować pierwszą randkę i o co zadbać w szczególności oraz dodatkowe fajne miejsca, to zapraszam do pozostałych artykułów na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *