Częste kłótnie w związku? Twój partner sprawia że już masz dosyć? Ewidentnie coś jest nie tak w waszym związku? Jak to naprawić? Co jest powodem? Przekonaj się.

chłopak mnie denerwuje

Jeśli choć jedno z wyżej wymienionych pytań dotyczy ciebie, to koniecznie musisz się zapoznać z tym artykułem i coś z tym zrobić. Postaram się w tym artykule ci pomóc, pamiętaj jednak że każda sytuacja jest inna, często wymagają one podejścia indywidualnego, z osobna do każdej innej, nie mogę tutaj w artykule opisać rozwiązania na każdy problem w związku bo to jest fizycznie nie możliwe. Dlatego w tym artykule dowiesz się, jak sprawdzić co jest problemem w waszym związku, co wywołało takie a nie inne zachowania oraz jak postarać się to naprawić na podstawie tych wyciągniętych wniosków.

Co jest powodem kłótni? Czemu twój partner doprowadza cię do szału? Co wywołało te zachowania?

problemy z parnterem

Problemy w związku mogą zostać wywołane przez szereg czynników, jeśli nie rozmawiamy otwarcie z naszym partnerem albo po prostu coś ukrywa lub nie chce z nami o tym gadać, to ciężko będzie nam dojść do jakiegokolwiek wniosku, choć można postarać się to wyciągnąć na podstawie jego zachowania. Pamiętaj jednak żeby nigdy nie wyciągać pochopnych wniosków, to że twój chłopak nagle przestał mieć ochotę na seks niekoniecznie musi oznaczać zdradę. Postarajmy się przypomnieć od którego dokładnie momentu w czasie, nasz partner zaczął zachowywać się inaczej niż zwykle lub rozpoczęły się częstsze kłótnie. Warto sobie to rozpisać na kartce i mieć do dyspozycji kalendarz aby przypominać sobie po kolei najważniejsze sytuacji z danych dni. Przypomnijmy sobie dokładnie dzień od którego zauważyliśmy dziwne zachowanie u partnera lub częstsze kłótnie a także kilka dni wcześniej, musimy sobie postarać przypomnieć nawet najdrobniejszą rzecz. Istotne będą nawet takie rzeczy czy odmówiliśmy seksu partnerowi, czy partner miał podejrzany wyjazd, czy partner siedział długo w łazience a po wyjściu był nerwowy itp. Każda nawet najdrobniejsza rzecz odbiegająca od codzienności będzie ważna. Wypiszmy sobie wszystkie te rzeczy na kartce.

Teraz najtrudniejsza część, weźmy tą kartkę i powiedzmy partnerowi że musicie poważnie porozmawiać, po czym wymieńcie mu te wszystkie rzeczy, postarajcie się aby wziął to na poważnie oraz by nie zakończyło się to kłótnią, po prostu postarajcie się porozmawiać o tym czy coś się wtedy nie stało. Monitoruj zachowanie partnera gdy mówisz o danej rzeczy, jeśli na jakąś sytuację zareaguje nerwowo a na pozostałe łagodnie – bingo. Może być tak, że partner wtedy sam otwarcie nam się przyzna co mu leży na sercu.

problemy w związku

Jak to naprawić?

Gdy już wiecie, czemu wasz partner jest nieznośny lub nerwowy w ostatnim czasie, musicie wprost mu powiedzieć że wiecie o jaką sytuację chodzi ale nie wiecie co się za nią kryje i chcecie o tym pogadać. Spróbujcie przekonać partnera że rozmowa to najlepsze lekarstwo, że ostatnio was doprowadza do szału i źle to się może skończyć, więc lepiej jest po prostu pogadać. Jeśli partner się wam przyzna – tutaj już zaczyna się indywidualna droga w zależności od tego co to jest za problem, bardzo możliwe że znajdziecie odpowiedź tutaj na stronie w jednym z artykułów ponieważ wiele problemów w związkach zostało tu poruszonych. Jeśli natomiast partner się nie przyznaje, to musicie spróbować innych metod, w końcu musicie się przecież dowiedzieć co kryje się za takim zachowaniem partnera. W zależności od sytuacji, od której partner jest dziwny, metody są różne, jeśli to był tajemniczy wyjazd, to musimy podjąć bardziej radykalne środki, jak dopytanie się kolegów partnera którzy np. niby mieli z nim uczestniczyć w tym wyjeździe, jeśli to było dziwne zamknięcie się w łazience, może wasz partner ma problemy zdrowotne? Tutaj sprawa również jest indywidualna, możesz poszukać rozwiązania w konkretnych artykułach dotyczących konkretnych problemów bądź skontaktować się ze mną w celu konsultacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *