Impreza to dobre miejsce do szukania miłości?

Dziś trochę bardziej zagłębimy się w ten temat, bo jak wiecie osoby piszące artykuły na naszej stronie są negatywnie nastawione do szukania miłości w miejscach typu klub, ale ja postaram się dziś zachować trzeźwość umysłu i spojrzeć na to takim chłodnym okiem.

Zastanówmy się zatem jakie warunki panują na typowej imprezie?

  • Głośno
  • Raz ciemno raz blask reflektorów
  • Duży tłum
  • Możliwość wystąpienia upojenia alkoholowego
  • Porywcze myślenie spowodowane czynnikami panującymi w klubie

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że jest tak jak wyżej opisałem, po tych punktach faktycznie można stwierdzić, no nie za bardzo takie miejsce będzie nadawało się do poznania dziewczyny, ALE, tak jest jedno ale, w końcu to impreza, miejsce dobrej zabawy i poznawania nowych ludzi, a więc miejsce które umożliwia poznanie dziewczyny.

Dobre czy złe?

Osoby podrywające dziewczyny w klubach noszą miano tanich podrywaczy, ale wcale niekoniecznie tak musi być. Patrząc na sucho, skłaniałbym się do opinii, że klub nie jest dobrym miejscem do podrywu, ale jeśli ktoś tam się czuje dobrze i na siłach by zagadać do kobiety, to czemu nie? 

Jeśli w jakimś miejscu czujemy się pewnie siebie, to wykorzystajmy to miejsce, a nie skreślajmy go tylko ze względu na złą opinie. Jeśli odpowiednio rozpoczniemy uwodzenie takiej dziewczyny w klubie, to nie zostaniemy posądzeni o tani podryw, ale ważne jest aby nie dobierać się do kobiety od razu, a na początku zachować relacje czysto koleżeńskie. 

Podrywanie w klubach i na imprezach

Ogólnie, jeśli miałbym już doradzać jakiejś osobie jak powinna zabrać się do poznawania kobiet w klubie lub na imprezie, to najważniejsze co bym jej powiedział, byłoby opanowanie popędu i unikanie typowych technik podrywu. Czyli zdecydowanie odpada jakieś dotykanie kolana, tanie tekściki z internetu, w ogóle nawiązywanie do podrywania.

Jeśli uwodzimy kobietę w klubie, to lepszą techniką będzie technika chęci TYLKO poznania nowej znajomości i nic więcej. Na to musimy się nastawić i tak musimy działać. Po prostu poznajemy nową osobę, tak jakbyśmy poznawali nowego kolegę, normalnie sobie rozmawiamy i nic więcej. Dopiero gdy już nawiążemy jakieś te relacje nowo poznanej koleżanki, to musimy zacząć kombinować jakby zdobyć jakieś dane kontaktowe takiej dziewczyny, by po imprezie móc się z nią skontaktować już bez blasku reflektorów. Więc nawet gdy wyjdziemy z klubu mając za sobą poznanie czysto koleżeńskie, kobiety, to jesteśmy na wygranej pozycji jeśli posiadamy jakiś kontakt do niej. Teraz naszym następnym krokiem, będzie o prostu zaproszenie na spotkanie i możemy rozpocząć nasze działania już typowo nastawione na poznanie nowej dziewczyny.

A więc pamiętaj, w klubie i na imprezie jak najbardziej można uwodzić, jeśli takie warunki ci odpowiadają, a także, że nie każda osoba szukająca nowej relacji w klubie musi być typowym tanim uwodzicielem.

5 1 oceń
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
edy9
edy9
7 miesięcy temu

Dla mnie imprezka to miejsce na szybką dziewczynę, nic więcej. Nie wiem kto normalny moze szukać narzeczonej w klubie