Poznanie dziewczyny przez internet, czy to faktycznie możliwe?

Kwestia podrywania dziewczyn przez internet pojawia się ostatnio coraz częściej i nie jest to dziwne, zwłaszcza w dobie coraz to bardziej powszechnego internetu, który zaczyna zastępować nasze relacje z różnymi osobami i zamienia je w komunikację poprzez np. komunikatory internetowe.

Dlatego też nie dziwne, że coraz więcej osób chce poznawać dziewczyny przez internet i jest to jak najbardziej możliwe, a nawet coraz więcej nowych związków powstaje właśnie w oparciu o poznaniu się przez internet.

Podrywanie dziewczyny przez internet jest jak najbardziej możliwe, ale, jest jeden mały szczegół w tym wszystkim, dziewczyny nie da się poderwać przez internet, można się jedynie z nią zapoznać, zbliżyć emocjonalnie, spotkać na żywo i wtedy dopiero poderwać.

 

Poznaj i podrywaj

Podrywanie samo w sobie, przez internet jest nie możliwe, dlatego że niemożliwe jest na tyle zbliżyć się do drugiej osoby przez internet by podejmować tak radykalne decyzje, no chyba że mówimy o jakiś tam zabawach nastolatków, wtedy to wszystko jest możliwe, nawet „chodzenie przez internet”.

Dlatego schemat jest nadal prosty, poznajesz dziewczynę przez internet -> piszesz z nią aż się do niej zbliżysz -> spotykasz się z nią i wtedy ją podrywasz co w takiej sytuacji jest mocno ułatwione, jeśli wcześniej przez internet pisało wam się dobrze.

Jak poderwać dziewczynę przez internet?

Podrywanie dziewczyny przez internet opiera się o etapy, które postaram się tutaj po kolei pokrótce wyjaśnić. 

1. Szukanie

Gdzie szukać dziewczyn w internecie? A no praktycznie wszędzie gdzie się da. To internet i nic a nic nas nie ogranicza. Problem jednak w tym, że dziewczyny są coraz to bardziej „odporne” na takie zagadywanie przez internet, z powodu dużych ilości otrzymywanych wiadomości od nieznajomych facetów.

  • Portale randkowe
  • Aplikacje randkowe
  • Portale i aplikacje do poznawania nowych ludzi
  • Fora
  • Czaty tekstowe
  • Czaty video
  • Komunikatory
  • Portale społecznościowe
  • Różne społeczności / grupy
  • A nawet komentarze czy gry

Ogranicza nas tylko nasza kreatywność, internet jest bardzo obszerny i praktycznie na każdym kroku wchodzimy w nim, w interakcje z osobą po drugiej stronie ekranu, dlatego też same znalezienie dziewczyny do której chcemy napisać raczej nie będzie ciężkie, ciężkie będzie właśnie samo napisanie do niej.

2. Pisanie

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet? Niestety to bardzo ciężki temat, z jednej strony chcemy się czymś wyróżnić spośród dziesiątek facetów którzy do niej piszą „Co tam?” a z drugiej strony pisząc zbyt kreatywnie możemy ją wręcz wystraszyć. Ciężko jest wymyślić więc coś po środku, w dodatku dodając do tego miliony rodzajów charakterów dziewczyn, robi się mieszanka wybuchowa, bo tak na prawdę nie wiesz jak dziewczyna zareaguje, a na ten sam tekst każda dziewczyna zareaguje inaczej.

Dlatego musimy założyć margines bezpieczeństwa, nigdy nie wiesz z jaką dziewczyną piszesz i jak ona odbierze twoją kreatywną wiadomość, dlatego niestety musisz pójść bardziej w standard by w ogóle rozpocząć z nią rozmowę. 

Zatem więc wyróżnić się musisz fajnym profilem, fajnym opisem profilu, fajnym zdjęciem, a nawet pisaniem ale to gdy już zaczniecie ze sobą pisać, wtedy można myśleć o kreatywności bo będziecie już mniej więcej wyczuwać dziewczynę i wiedzieć jak i na co reaguje. 

Polecam zatem zacząć standardowo, od przywitania czyli typowego „Hej” bez żadnych bezsensownych dodatków typu „Hej mała” bo to brzmi tragicznie i dziewczyna widząc takie coś od razu wyrabia sobie negatywną opinię na twój temat. Co dalej? Po przywitaniu trzeba rozpocząć jakiś temat, zagadać jakoś, ciężko przez internet nawiązać do danej sytuacji która się dzieje, tak jak to można zrobić na żywo, dlatego pozostaje standard typu „Fajny opis profilu. Co tam u ciebie? ” coś w tym stylu. Dalej zadajemy standardową pulę pytań, jaki gatunek filmów lubi, jaki film jest jej ulubionym, jaka muzyka, co robi w wolnym czasie, czym się interesuje itp. Może to być oklepane, ale sprawdzone. Pamiętaj że takie standardowe pytania dalej nie wykreślają cię z kreatywności i możliwości wyróżnienia się, pytając a ona odpowiadając pojawia się milion różnych okazji by tutaj już się wyróżnić a nie ciągnąć dalej standardowe pytania.

Dziewczyna mówi że jej ulubiony film to „Harry Potter”, ty mówisz że też go lubisz, pytasz się dlaczego akurat ten, co dokładnie się w nim spodobało i zacznij sam pisać nawiązując do filmu – tak powstanie dłuższa konwersacja między wami i milion innych sytuacji do których można nawiązać i wykazać się kreatywnością.

3. Spotkanie

Dobrze, piszesz zatem z dziewczyną od dłuższego czasu, pora więc na spotkanie! 

Po jakim czasie najlepiej jest „wnioskować” o spotkanie by nie „odstraszyć” dziewczyny? To zależy, zależy od tego jak wam się razem pisze. Dlatego termin spotkania jest całkowicie zależny od tego jak przeprowadzona jest rozmowa, jeśli dziewczyna jest niedostępna albo nie widać z jej strony zainteresowania, to po prostu trzeba te zainteresowanie zbudować, jeszcze przed spotkaniem.

Zazwyczaj spokojnie wystarcza około miesiąc wspólnego pisania i spokojnie można się spotkać, po miesiącu zazwyczaj już wystarczająco  jesteśmy razem zapoznani i spotkanie nie będzie aż tak straszne.

Zaproponuj spotkanie wprost, bez kombinowania bo kombinowanie może być uznane za podejrzane, po prostu „może się spotkamy na jakąś kawę?”, zero wymyślania. Pamiętaj że to ty, jako facet, jesteś na pozycji „dominującej” to dziewczyna boi się spotkania z tobą, a nie ty z nią.

Spotkanie proponuj tylko w publicznych miejscach, nigdy np. u siebie, sam też się raczej nie zgadzaj gdy dziewczyna nagle podejrzanie zaprosi cię do swojego domu na uboczu koło lasu…

Bardzo publiczne miejsce, gdzie jest dużo ludzi, najlepiej gdzieś w centrum miasta. 

Dopiero na spotkaniu polecam rozpocząć całą „procedurę” uwodzenia kobiety, przez cały okres pisania powinieneś się postarać do niej zbliżyć, dowiedzieć się jak najwięcej by móc to wykorzystać itp. ale docelowe podrywanie powinno mieć miejsce na żywo na spotkaniu.

Podsumowanie

Podsumowując cały dosyć długi artykuł, zapoznanie dziewczyny przez internet na pewno jest łatwiejsze dla osób które mają problemy ze wstydliwością i pewnością siebie, na pewno też jest bardzo wygodne i umożliwia poznanie dziewczyny z każdej części polski (co może być czasem minusem). Najgorszym etapem jest początek rozmowy i jej kontynuowanie. Gdy rozmowa stanie się już czysto „koleżeńska” lub „przyjacielska” to będzie nam łatwiej. Zaproszenie kobiety na spotkanie na żywo, też nie powinno nam sprawiać trudności jeśli dobrze się z nią będzie pisało, a sama też nie powinna nam odmówić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *