Zerwałeś? Zakończył się twój związek? Świetnie trafiłeś! Niestety okoliczności nie są takie świetne, ale spróbuje ci pomóc. Po zerwaniu, gdy jesteśmy pewnie, tego że to już koniec, najlepiej jak najszybciej i jak najskuteczniej zapomnieć po prostu o dziewczynie. Wszystkie myśli i wspomnienia z nią związane będą tylko dla nas bólem. A więc…

Jak przestać myśleć o byłej dziewczynie?


jak zapomnieć o dziewczynie?

 

Nie dołuj się

Nie wmawiaj sobie, że straciłeś tą jedyną, ona nie jest jedyną dziewczyną na świecie, jest ich miliardy i uwierz, że na pewno wśród tych miliardów znajdzie się druga taka która będzie wspaniała a i nawet lepsza od twojej byłej. Nie musisz od razu szukać nowej dziewczyny, chodzi o to byś sobie nie wmawiał, że tylko jedna dziewczyna na świecie jest tą odpowiednią.

Wyrzuć wszystko co z nią związane

Skoro wyrzucasz dziewczynę ze swojego serca, to musisz też wyrzucić rzeczy związane z nią. Wspólne zdjęcia, pamiątki, prezenty itd. Pozbądź się tych rzeczy, będą ci tylko o niej przypominały, a tego raczej byśmy nie chcieli.

Znajdź hobby

Nie leż w łóżku całe dnie, nic nie robienie = myśli a myśli w tej chwili są twoim nieprzyjacielem. Wiadome jest, że jak będziesz myślał to też o niej, a nie powinieneś w takiej sytuacji. Dlatego też jeśli już masz hobby to się skup bardzo na nim, a jeśli nie masz to go poszukaj

Wyjdź gdzieś

Podpunkt bardzo związany z tym powyżej. Nie marnuj czasu nic nie robiąc i myśląc, zajmij się czymś, oprócz hobby wyjście ze znajomymi również jest bardzo dobrą opcją. Rozmowa z innymi ludźmi na pewno ci pomoże, a może i nawet będziesz miał szansę na poznanie nowych dziewczyn. Wyjdź z kumplami do klubu i się zabaw!

Nie oszczędzaj

Masz swoje oszczędności? Wydaj trochę, nie mówię żebyś się zwolnił z pracy i wydał całą swoją kasę. Jeśli masz oszczędności, weź sobie wolne i zaszalej. Może jakaś fajna wycieczka? A może i nawet jakiś motocykl? Nie są drogie a skoro masz kilka tysięcy to możesz zaszaleć.

Nie myśl o niej

Wiąże się to z podpunktami powyżej, jednak tutaj chciałbym konkretnie poruszyć tą kwestię. Nie możesz myśleć o dziewczynie, myślenie ogólnie o niej czy sytuacjach z nią związanych sprawia tylko ból. Nie zastanawiaj się, co można było zmienić aby uratować wasz związek, po prostu sobie odpuść i pogódź się z tym co się stało. A aby sobie pomóc i zająć się czymś, to przeczytaj powyższe podpunkty jak to zrobić.

 

Podobał ci się artykuł? Jeśli tak to możesz go udostępnić lub skomentować, w ten sposób pomagasz mi rozwijać tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *