Poznaj najważniejsze zasady znalezienia kobiety do stałego związku!

Obecnie bardzo rozpowszechniona jest kwestia uwodzenia, czy kobiet czy mężczyzn jest rozwinięta na bardzo wysokim poziomie, większość technik stała się powszechnymi a zarazem oklepanymi. Zasady manipulacji i perswazji z książek to już przeszłość, to działało w latach 90, teraz typowe techniki manipulacyjne nie wystarczą, a co więcej są negatywnie odbierane, zwłaszcza jeśli szukamy kobiety na stałe. Pokażę ci zatem, 3 najważniejsze porady które przydadzą ci się w poszukiwaniach kobiety na stały związek, a zarazem jestem pewien, że porady które ci tutaj przedstawię, nigdy nie stracą na ważności! Zawsze będą skuteczne, a to dlatego że odwołują się do natury człowieka a nie do tanich sztuczek uwodzicielskich które przechodzą wraz z modą.

Poznaj najważniejsze zasady znalezienia kobiety do stałego związku!

 

 

Marzenia i styl życia

Kobiety wybierając faceta kierują się jego stylem życia i ambicjami. Nie jest to w cale materialistyczna myśl, nie chodzi mi tutaj także o to, że kobiety wolą facetów z ferrari. Jednak ludzki instynkt jest taki, że podpowiada by trzymać się najmocniejszych jednostek bo one potrafią przetrwać. Kobieta (normalna) podświadomie będzie wolała do stałego związku faceta który ma dobrą pracę, ma marzenia oraz jest pewny siebie niż chłopaczka który co trzeci dzień wraca nad ranem do domu bo lubi imprezować a jego praca to sprzątanie biur chociaż stać go na więcej.

Dziewczyny tak na prawdę w małym stopniu kierują się wyglądem jeśli chodzi o faceta który ma być kandydatem na męża, patrzą bardziej na zachowanie, stabilność finansową, opiekuńczość, marzenia i ambicje, dlaczego? bo chcą stworzyć rodzinę, rodzinę która będzie mogła przetrwać a nie zastanawiać się co jutro włożyć do garnka bo  przystojny mąż zabalował i przepił całą kasę.

Nie staraj się zmienić swoich ambicji, marzeń i siebie tylko po to by znaleźć kobietę, nawet jak ją znajdziesz to przez całe życie nie będziesz szczęśliwy bo będziesz żył innym życiem niż to, którego pragniesz.

Posiadaj ambicje, spełniaj marzenia, rozwijaj się i żyj pełnią życia, otwarcie mów i pokazuj to napotkanym kobietom, a uwierz że w końcu znajdzie się taka, której się to spodoba. 

Traktuj życie jako przygodę, nie bądź nudny ale też nie imprezuj codziennie, zadbaj o przyszłość i rozwój osobisty. Nie zmieniaj swojego życia dla innych, skoro im się nie podoba to jak żyjesz, to nigdy by nie byli odpowiednimi kandydatami do małżeństwa.

Marzenia i styl życia

 

Szukanie kobiety traktuj jako dobrą zabawę!

Sam nie podchodź do tego zbyt poważnie.To nie może być na zasadzie rozmowy kwalifikującej na twoją żonę. Uwodzenie potencjalnej partnerki na całe życie nie może polegać na sztywnych formułkach z neta…

Baw się dobrze! Najważniejsze jest pierwsze wrażenie jakie wywrzesz na kobiecie, ale nie przygotowuj sobie sztywnych formułek na najlepsze pierwsze wrażenie, sama rozmowa z kobietą powinna być dobrą zabawą także dla ciebie!

Nie traktuj tego sztywno, nie myśl sobie „o nie, taka ładna a może mnie odrzucić”, jeśli ona cie odrzuci, to tak czy tak nie bylibyście dobrym małżeństwem.

Uwodzenie może być na prawdę dobrą zabawą, rozmowa z nowymi dziewczynami, czasami odrzucenia (ale śmiej się z takich sytuacji i nie traktuj tego poważnie typu „ooo odrzuciła mnie, to koniec świata”).

Podsumowując, nie bądź sztywniakiem, a więc też nie stosuj się do sztywnych formułek uwodzenia z neta, bądź sobą i traktuj to jako zabawę.

Szukanie kobiety traktuj jako dobrą zabawę!

 

Nigdy się nie poddawaj!

Tracąc nadzieję poddajesz się.

Przestając próbować poddajesz się.

Nic nie robiąc także się poddajesz.

Nie poddawaj się! Nie nakładaj sobie presji czasu „aaa muszę znaleźć kobietę przed 30, bo potem nie znajdę już” ale też nie wmawiaj sobie „aaa na znalezienie kobiety będzie jeszcze czas”. Rób to już teraz! A podczas gdy będą cię odrzucały nie poddawaj się! Skoro cię odrzuciły na tak wczesnym etapie, to oznacza że nawet gdybyście ze sobą zostali parą, to byście nie byli szczęśliwi. Gdy znajdziesz tą odpowiednią, to nawet gdy przez przypadek zrobisz coś głupiego to ona się będzie z tego śmiała i jeszcze bardziej cie polubi! Sztywna dziewczyna to nie najlepsza kandydatka na żonę, jeśli przez przypadek zrobiłeś ze siebie głupka a ona cię chamsko wyśmiała to ją od razu zostaw.

Nigdy się nie poddawaj!

 

Podsumowanie

Jak można podsumować te wszystkie zasady w jednym zdaniu? Bądź sobą, miej marzenia i z nich nigdy nie rezygnuj próbując się dostosować do drugiej osoby, powinniście się nawzajem wspierać a nie niszczyć swoje osobiste marzenia i ambicje, nigdy też się nie poddawaj i nie trać nadziei, a podczas całego procesu szukania kobiety baw się dobrze i nie bądź sztywniakiem.

 

Podobał ci się artykuł? Jeśli tak to możesz go udostępnić lub skomentować, w ten sposób pomagasz mi rozwijać tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *