Najważniejsze sygnały które daje kobieta, gdy się jej podobasz!

Jak wiemy, faceci mają często problem z interpretacją sygnałów wydawanych przez kobiety, często je nad interpretują i wyobrażają sobie nie wiadomo co, podczas gdy ona traktuje cie jako zwykłego kolegę. Jak zatem poprawnie zinterpretować sygnały wydawane przez kobietę? Które DOKŁADNIE sygnały wskazują na to, że jest ona tobą zainteresowana? Zaraz ci to przedstawię, a poradnik ten pomoże mi pisać moja dziewczyna, więc będzie (mam nadzieje) on jak najbardziej rzetelny.

Musimy też pamiętać, że dziewczyny często wprost nie okazują zainteresowania (jeśli faktycznie są tobą zainteresowane). Wszystkie sygnały po których możemy odczytać zainteresowanie kobiety, to są jej podświadome reakcje takie jak ruchy, mowa itp.

 

Jak zatem poprawnie zinterpretować sygnały wydawane przez kobietę

 

 

1. Jej mowa

Nie chodzi mi tutaj o słów jakich używa, takowe potrafią być bardzo mylne, często kobiety używają zdrobniałych przezwisk oraz słów z podtekstem do chłopaków których traktują tylko jako kolegów.

W tym podpunkcie, chodzi mi o sposób jej mowy, ciężko kobietom jest nad tym zapanować w sposób świadomy, po prostu się nad tym nie skupiają (nie skupiają się na sposobie mowy lecz na tym co mówią) dlatego tez właśnie sposób ich mowy może pokazać nam jakie dziewczyna ma prawdziwe zamiary co do naszej osoby.

Jeśli będziesz razem z daną dziewczyną w grupce znajomych, przysłuchaj się jak ona mówi do swoich koleżanek i kolegów, jaki ma ton głosu oraz szybkość wypowiadania wyrazów. Zobacz też na sposób logiczny wypowiedzi, czy płynnie składa zdania bez „zacięć”.

Po co to wszystko?

Gdy kobieta będzie rozmawiała z tobą, będziesz mógł dzięki temu porównać jej sposób mówienia. Jeśli rozmawiając z tobą, jej ton będzie wyższy, będzie mówiła szybciej oraz będzie się lekko przycinała (ze stresu), to pierwsza oznaka, że dziewczyna może coś do ciebie czuć.

2. Mowa ciała

Był sposób mówienia, to teraz poruszmy sobie mowę ciała, która w tym przypadku gra dużą rolę.

Na początku taka mała rada, jeśli chcesz odczytać sygnały po jej mowie ciała, to pamiętaj by robić to tylko i tylko wtedy gdy jesteście na osobności (rozmawiacie sami). Na imprezie, czy w grupce znajomych ciężko będzie odczytać takowe sygnały.

Jak odczytywać mowę ciała?

Jest to dosyć szeroki temat, dlatego tutaj przedstawię go w bardzo wielkim skrócie.

Ocieranie, przypadkowe dotknięcia – Gdy dziewczyna „całkowicie przypadkiem” ociera swoją dłonią twoją dłoń lub „przypadkowo” cię dotyka, to oznaka, że chcę się do ciebie zbliżyć.

Naśladowanie twoich ruchów – W psychologii istnieje takowe zjawisko, że jeśli jakaś osoba chce się przypodobać drugiej, to naśladuje jej ruchy lub np. pozycję siedzenia. Nie działa to na początku rozmowy, więc jeśli spotkałeś się z dziewczyną i rozmawiacie razem od kilkudziesięciu minut, to możesz sprawdzić czy faktycznie tak jest, załóż np. nogę na nogę, jeśli ona zrobi to samo – to właśnie oznacza że dziewczyna naśladuje twoje ruchy.

Kierunek ciała – Ważne by dziewczyna (jej ciało) było zwrócone w twoją stronę podczas rozmowy z tobą. Jeśli siedzi bokiem itp. to oznacza że nie jest zbyt otwarta na waszą relację, a przecież właśnie otwartość na relację wyznacza to, czy kobieta jest tobą zainteresowana czy nie.

3. Dużo mówi

Cały czas ta mowa, no ale w końcu mową człowiek wyraża swoje uczucia.

Dziewczyny uwielbiają rozmawiać, jak wiecie w małżeństwie bywa tak, że żony potrafią mówić do mężów non stop i jeszcze więcej. Kobiety uwielbiają gadać, do osób które lubą, a jeśli chodzi o mężczyzn, to lubią do nich dużo mówić jeśli do nich coś czują. Jeśli kobieta na spotkaniu z tobą, nie potrafi przestać mówić nawet na chwilę, to wbrew pozorom dobry sygnał, oznacza on tyle, że dziewczyna po prostu coś do ciebie czuje i lubi z tobą rozmawiać.

4. Kontakt wzrokowy

Utrzymanie kontaktu wzrokowego również jest bardzo ważne, również może być także oznaką zainteresowania. Musimy jednak pamiętać, że niektóre dziewczyny które mają bardzo otwartą osobowość do innych ludzi, po prostu naturalnie utrzymują pewny i długi kontakt wzrokowy, dlatego musimy uważać by tego nie nad interpretować w niektórych przypadkach.

Jeśli kobieta utrzymuje dłuższy kontakt wzrokowy, to dobry sygnał, jednak w jej oczach powinniśmy zauważyć „to coś”. Ciężko jest to opisać, ale gdy kobieta coś czuje do mężczyzny, to nie patrzy się do niego zwykłym wzrokiem, jej źrenice się rozszerzają a oczy delikatnie łzawią, musimy zwracać uwagę na takie szczegóły by właśnie nie nad interpretować tego sygnału.

5. Uśmiech

Uśmiech można podzielić na dwie podkategorie.

Chodzi tutaj o zwykły uśmiech podczas rozmowy oraz o uśmiech podczas śmiania się.

Jeśli kobieta często się uśmiecha i jest to uśmiech szczery, a nie tylko po to by być miłym (dużo kobiet śmieje się sztucznie tylko po to by być miłym), to oznacza że cię lubi. Pamiętaj o tym, że nie łatwo rozpoznać prawdziwość uśmiechu, jeśli jest on zbyt przerysowany i szeroki – to wbrew pozorom wiedz, że może być sztuczny.

O jaki uśmiech podczas śmiania się, mi chodzi? Tutaj dokładnie chodzi mi o samo śmianie się, zauważ w jakich sytuacjach dziewczyna się śmieje. Jeśli potrafi się śmiać z każdego twojego kawału lub śmiesznej historyjki, to możesz nawet sam specjalnie opowiedzieć pozornie śmieszną historyjkę, która tak na prawdę nie jest śmieszna, ale powiedz dziewczynie „to słuchaj tej zabawnej historii” tak by wiedziała, że chcesz coś śmiesznego opowiedzieć, następnie opowiedz jej normalną historię. Dziewczyna która śmieje się z normalnej i nieśmiesznej opowieści, może cię lubić, wszystko to za sprawą tego, że chce ci się przypodobać i dlatego każdy nawet najmniejszy twój żart potrafi ją rozbawić.

 

Podsumowanie

Mam nadzieję, ze te 5 sygnałów pomogą wam skutecznie rozpoznać zainteresowanie kobiety. Oczywiście same sygnały to nadal mało, dlatego do innych poradników na temat zainteresowania kobiet, zapraszam w kategorii Miłość na mojej stronie.

 

Podobał ci się artykuł? Jeśli tak to możesz go udostępnić lub skomentować, w ten sposób pomagasz mi rozwijać tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *