Zastanawiasz się jak zaspokoić swojego chłopaka w łóżku? Jak sprawić by czuł się bardzo dobrze?

 

Mężczyźni, przynajmniej ci szarmanccy, często starają się o kobiece serce, a także pragną jej sprawić jak największą przyjemność. Od czasu do czasu pasuje przecież takiemu facetowi wynagrodzić jego trudy, nie tylko przygotowując mu niespodziankę, ale także maksymalizując jego przyjemność w łóżku. Czasami też, zauważamy że facet nie jest zadowolony z naszego życia seksualnego, uwierz mi, że te rady są idealne dla ciebie!

 jak zaspokoić swojego chłopaka w łóżku?

 

 

1. Gra wstępna

Prawdą jest, że mężczyźni nie lubią długiej gry wstępnej, ale to dlatego że zazwyczaj dotyczy ona kobiety lub polega na całowaniu i przytulaniu, a gdzie skupienie się tylko na mężczyźnie? Gra wstępna skierowana tylko do mężczyzny nie tylko mu się spodoba, ale i rozpali go do czerwoności.

Jak wykonać grę wstępną?

Oczywiście pocałunki też muszą być, ale na początek to zostawmy, na początek najlepszym wyjściem będzie przykładowo erotyczny taniec ze striptizem, tak, faceci to kochają, zakręć mu tyłkiem w majtkach przed samą twarzą, rozgrzej go! Tańcz nawet przez dłuższą chwilę, po czym zacznij go delikatnie dotykać po całym ciele i całować. Całując zaczynaj od góry i powoli przez klatę przechodź na dół i dalej… chyba już wiesz co dalej, uwierz będzie zachwycony jeśli tak to wykonasz.

gra wstępna

 

2. Seksowna bielizna

Ten punkt można połączyć bezpośrednio z punktem powyższym. Zakup jakąś typową erotyczną bieliznę, wiesz co mam na myśli, koronka, prześwitujący stanik, może nawet jakieś przebranie? Czemu by nie kupić stroju seksownej pokojówki i w takim stroju wykonać erotyczny taniec opisany w punkcie powyżej?

Faceci uwielbiają odgrywać scenki oraz podniecający ubiór u kobiet, dlatego od czasu do czasu warto tak się zabawić z własnym chłopakiem. To nie tylko podnieci was oboje, ale także zbliży was w ogólnych relacjach.

Seksowna bielizna

 

3. Seks analny

W obecnych czasach seks analny już nie jest tematem tajemniczym i nieznanym, chyba ogólnych założeń nie muszę tutaj tłumaczyć, bo raczej każdy wie na czym to polega i jak taki seks wykonywać. Tak wiem, 95% kobiet nie przepada za takim seksem i tylko narzeka, ale proszę was, jeśli facet na prawdę się dla was stara, robi milion rzeczy które normalnie by nie zrobił, a robi tylko dla was, to czemu nie? Czy wytrzymanie tych 15 minut jest aż tak trudne? Wątpię, bo przecież wiele par uprawia taki seks i żyją w zgodzie.

Podczas seksu analnego nie pokazuj swojego niezadowolenia, nie mówię tutaj o tym byś udawała że jęczysz z przyjemności, ale nawet i seks analny nie będzie przyjemny dla mężczyzny, gdy będziesz mu podczas tej czynności mówiła, że to jest okropne i jęczała z bólu. Wstrzymaj się i wszystkie kąśliwe uwagi zachowaj dla siebie w takiej chwili, postaraj się dla niego.

Seks analny

 

4. Pieszczoty

Zrób noc, w której to tylko TY skupisz się tylko NA NIM. Nie żądaj od niego rewanżu (chyba że sam będzie chciał), skup się na jego przyjemności a nie na swojej. Masuj całe jego ciało, dotykaj wszędzie gdzie się da, całuj po całym ciele, zrób mu dobrze ręką tak jak będzie tylko chciał i nie żądaj rewanżu, to czas na jego przyjemność. Nie mówię o tym, żeby było tak codziennie, chodzi mi o to, by przygotować taką niespodziankę od czasu do czasu, gdy facet wykaże się będąc przykładnym chłopakiem lub mężem.

Pieszczoty

 

5. Pozycja

Pozycja podczas seksu wpływa bardzo na przyjemność jaką zyskujemy. Dlatego to, kobiety np. wolą leżeć na plecach niż pozycję na pieska. Ale nie tylko kobiety przecież uczestniczą w seksie, dlatego też nie tylko one mają swoje ulubione pozycję które sprawiają im najwięcej przyjemności. Zapytaj się faceta w jakiej pozycji chciałby uprawiać najbardziej seks, jakie pozycje lubi. Wieczorem spraw mu tą przyjemność! Nie pytaj się o nic, po prostu zrób taką pozycję jaką on lubi! Tak samo jak z powyższymi punktami, nawet gdy tobie podczas takowej pozycji nie będzie mega wygodnie, to warto się poświęcić od czasu do czasu.

Pozycja

 

Podsumowanie

Te 5 wskazówek, powinny wam pomóc sprawić przyjemność waszym facetom. Pamiętajcie, nie mówię byście wszystkie te 5 porad używały codziennie, nie o to chodzi. Chodzi o to, by nagradzać faceta wtedy gdy na to zasługuje, on to zauważy i dzięki temu jeszcze bardziej się będzie dla was starał – każdy na tym wyjdzie dobrze, ty będziesz żyła w związku gdzie facet codziennie rano robi ci śniadanie do łóżka, a on będzie czerpał przyjemność ze seksu.

 

Podobał ci się artykuł? Jeśli tak to możesz go udostępnić lub skomentować, w ten sposób pomagasz mi rozwijać tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *