Wszyscy popełniamy błędy, nawet w odniesieniu do osób które bardzo kochamy. Błędy pojawiały się i będą pojawiać, w związkach, małżeństwach i relacjach, ale czy da radę naprawić ich konsekwencje? Czasami zrobimy coś pochopnego lub powiemy coś głupiego bez myślenia, niestety takie rzeczy potrafią wpłynąć na to jak postrzega nas dziewczyna na której nam zależy. Zmiana opinii kobiety o tobie, na pewno nie będzie łatwa, należy zrozumieć najpierw w jaki sposób kobiety podejmują decyzję, jak działają i ogólny model tego na jakiej podstawie wytwarzają sobie opinie na temat drugiej osobie. Postaramy się dziś wytłumaczyć ci, na czym to polega oraz jak można wykorzystać pewne sposoby by kobieta zmieniła złe zdanie na twój temat.

Zmiana opinii przez dziewczynę na twój temat

 

opinia kobiety na twój temat

 

Jak kobiety podejmują decyzje?

Duży wpływ na podejmowanie decyzji (zresztą nie tylko u kobiet) mają hormony. Poziom hormonów, ma znaczny wpływ na energię i nastrój kobiety, ale pamiętaj by do dziewczyny nie wysnuwać takich twierdzeń – nie lubią tego. Pamiętaj by zawsze mieć szacunek do dziewczyny i otwarcie pytać, w jaki sposób podjęła taką a nie inną decyzję, niech ci poda powody którymi się kierowała – dzięki temu będziesz miał przybliżony obraz tego w jaki sposób podejmuje ona decyzje.

Warto pamiętać o tym, że bezpośrednio przed oraz podczas miesiączki, dziewczyna zazwyczaj będzie miała pogorszony nastrój, będzie podatna na szybkie zdenerwowanie i łatwo będzie ulegać irytacji.

Nigdy nie stosuj przemocy, fizycznej oraz psychicznej. Jeśli chodzi o przemoc fizyczną, to chyba logiczne, że stosowanie jej jest całkowicie zabronione, zwłaszcza jeśli jest ona skierowana ku dziewczynie. Z przemocą psychiczną już jest gorzej, ponieważ dużo osób sobie nawet nie zdaje sprawy jak przemoc psychiczna może być niszczycielska. Zero wyzywania, obrażania czy wyklinania dziewczyny, takie coś spowoduje bardzo duże straty twojej pozytywnej opinii w oczach dziewczyny – unikaj tego, a jeśli zauważasz że masz skłonności do takiej agresji, to zgłoś się czym prędzej do specjalisty.

Przerywanie lub powstrzymywanie kobiety aby nie opowiadała. Rozumiem to, że czasami nie chce nam jako mężczyznom, wysłuchiwać godzinami o koleżankach, ubraniach, czy innych rzeczach typowo kobiecych. Mamy inne zainteresowania i to też fakt, że kobieta w pewnym stopniu sama powinna to w pewnym stopniu ograniczyć, bo przecież związek działa w dwie strony i skoro my ograniczamy mówienie jej o samochodach, to ona powinna ograniczać mówienie o zakupach. Natomiast lepiej jest dziewczynie nie przerywać ani nie powstrzymywać jej od mówienia, drugą strona medalu jest to, że kobiety wykazują większe zaangażowanie emocjonalne i przywiązanie do konkretnych sytuacji, więc im jest się ciężej powstrzymać przed opowiedzeniem nam, jak było na zakupach.

Kontroluj mowę ciała. Dziewczyny bacznie obserwują każde twoje zachowanie i lepiej niż faceci potrafią wypatrywać pewnych oznak z mowy niewerbalnej, o której my nawet nie mamy pojęcia. Musisz więc, postarać się kontrolować swoją mowę ciała, chociaż w pewnym stopniu. Pamiętaj by być szczerym w emocjach i nie udawaj że się śmiejesz gdy na prawdę nie jest ci do śmiechu – dziewczyny to wykryją.

 

jak zmienić zdanie kobiety

Zrozum ją i nie zmieniaj jej opinii na twój temat mechanicznie.

Dowiedz się więcej na temat dziewczyny. Rozmawiając z nią, postaraj się dowiedzieć jak najwięcej na jej temat, zadawaj dużo pytań na temat jej życia, jej decyzji i ogólnie całej jej osoby. Możesz porozmawiać także z jej przyjaciółmi oraz rodziną, ale tylko tak powierzchownie, nigdy wprost nie pytaj się rodziny dziewczyny “Jaka ona jest na prawdę?” bo to może trochę źle o tobie świadczyć.

Wyciągaj wnioski z tego co mówi. Gdy dziewczyna ci coś opowiada, to jest świetny moment by dowiedzieć się coś na jej temat. Słuchaj jej aktywnie, zadawaj pytania i zapamiętuj co mówi. Jeśli potem będzie odpowiednia sytuacja, będziesz mógł nawiązać do tego co ci wcześniej opowiadała – to będzie świadczyć świetnie o tobie, a sama dziewczyna poczuje się bardzo fajnie oraz będzie czuła się doceniona i wysłuchana co pozwoli bardzo pozytywnie polepszyć twoją opinię w jej oczach.

Mowa niewerbalna. Skoro na wykorzystuje odczytywanie znaków za pomocą mowy ciała, to dlaczego ty miałbyś tego nie robić? Obserwuj dokładnie jej zachowanie gdy z nią rozmawiasz, to co robi oraz jej ruchy ciała. Dzięki temu będziesz mógł wyciągnąć wnioski, na co dziewczyna reaguje spokojnie i radośnie, a na co smutno i negatywnie, a w następnych rozmowach z dziewczyną, mówić tylko o rzeczach na które reaguje pozytywnie.

Nie zmieniaj opinii na twój temat tanimi sztuczkami lub na siłę. Nie ma sensu stosować tanich sztuczek, wydawać pieniądze po to by tylko zaimponować jej drogim autem lub drogimi prezentami, nie próbuj na niej wymusić zmiany opinii. Cały proces musi być naturalny, jeśli dziewczyna ma wyrobione złe zdanie na twój temat, drogie prezenty chwilowo tylko przysłonią jej te złe zdanie, ale pierwsza lepsza nawet mała kłótnia, spowoduje że wszystkie te złe rzeczy znów rzucą się jej w oczy i temat powróci.

 

opinia dziewczyny na twój temat

Podsumowanie

W tym artykule nie ma typowych ponumerowanych porad, nie ma checklisty do obębnienia typu: Punkt 1, powiedz że ją Kochasz, Punkt 2, zabierz ją do restauracji. Jeśli chodzi o wyrobienie sobie zdania na czyjś temat, a tym bardziej zmiany tego wyrobionego już zdania, to jest bardzo ciężkim i długim procesem, żadne checklisty tutaj nie pomogą. Trzeba po prostu trzymać się pewnych założeń i ram które zostały powyżej w artykule opisane, a w dłuższym czasie powinny przynieść one pozytywne efekty.

0 0 oceń
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze