Nastaje taki moment w związku, w którym uważasz że przyszedł czas na coś więcej. Pomimo iż seks nie jest w związku najważniejszy – i to jest prawda – to jednak jeśli jesteśmy w związku już dłuższą chwilę i uważamy tą drugą osobę za kogoś bardzo wyjątkowego, jesteśmy pewni że chcemy z tą osobą się jeszcze bardziej zbliżyć, to seks tylko nam w tym może pomóc. Nigdy nie zmuszaj dziewczyny do seksu, jeśli wystarczająco złagodzisz jej lęki odnośnie tego oraz zapewnisz że jesteś tą wyjątkową osobą której może zaufać i się bardzo zbliżyć, to seks przyjdzie naturalnie.

Zaufanie

Pokaż jej, że jesteś uczciwy. Jedną z podstawowych obaw kobiet w związku, jest to, że facet jest z nimi tylko dla seksu. Boją się, że jeśli odda ci swoje ciało, to już nie będzie mogła na tobie polegać, bo ty przestaniesz się starać – przecież w końcu dostałeś to na czym ci zależało. Musisz zrobić wszystko by udowodnić jej że tak nie jest. Buduj swoją uczciwość w jej oczach, takie sytuacje jak brak dotrzymywania słowa, łamanie obietnic, wyjście na jaw twoich kłamstw – to wszystko na pewno sprawi że dziewczyna nie będzie chciała z tobą uprawiać seksu.

jak namówić dziewczynę na seks?

 

Bądź jej oparciem. Zarówno emocjonalnie jak i fizycznie wspieraj swoją dziewczynę w każdej sytuacji. Wiem że czasami wysłuchiwanie długich opowieści o tym co powiedziała jej koleżanka podczas czegoś tam, gdzieś tam, może być ciężkie i to normalne że facet nie lubi takich rzeczy wysłuchiwać, jednak jeśli twoja dziewczyna opowiada ci o kłopotach zdrowotnych, poważnych problemach w pracy przez które może ją stracić itp. to bardzo ważne abyś uważnie jej słuchał i próbował wspólnie z nią znaleźć rozwiązanie problemu.

Daj jej czas. Znany motyw z amerykańskich filmów dla nastolatków, czyli dziewczyna mówiąca, że potrzebuje jeszcze trochę czasu aby się przełamać. Jeśli faktycznie usłyszysz takie słowa od dziewczyny, to jest bardzo źle, dlatego nie pozwól aby w ogóle one z jej ust padły. Jak to zrobić? Prosta sprawa, nie śpiesz się. Ja wiem, ze, dla ciebie jako faceta, dwa miesiące związku to już może być odpowiedni czas na seks, jednak związek opiera się na dwóch osobach i ważne też są odczucia dziewczyny. Powoli próbuj przesuwać granicę i patrz jak ona na to reaguje, złapanie za pośladek, zjechanie dłonią pomiędzy nogi itp. jeśli dziewczyna się wzdryga i odsuwa, to daj sobie spokój i poczekać kolejny miesiąc. Oczywiście mówimy tutaj o przesuwaniu granic a nie grze wstępnej, dlatego po złapaniu za pośladek nie następuje od razu rozebranie kobiety i seks, dopiero po kilku dniach łapania za pośladek przesuwamy granicę dalej i np. zjeżdżamy coraz bliżej między nogi itd.

Nie zachowuj się jakby zależało ci tylko na seksie. Wiem, że możesz faktycznie kochać kobietę i być jej pewnym, ale jesteś osobą która lubi seks i niestety zbyt bardzo to jej prezentujesz. Taka dziewczyna może uznać że po prostu zależy ci tylko na seksie. Nie żartuj cały czas o seksie, nie nawiązuj do tego, jeśli tego nie chce to nie dotykaj ją w pobliżu miejsc intymnych. Jeśli ciągle będziesz opowiadał o seksie to po prostu wyjdzie na to, że jest kolejną dziewczyną którą chcesz przelecieć. Nie może się tak poczuć, ty musisz sprawić aby poczuła się wyjątkowo a nie jak łatwa laska z klubu.

seks w związku

Buduj pozytywny wizerunek swojej osoby

Traktuj ją z szacunkiem. W tej sekcji, pod nazwą „buduj pozytywny wizerunek” kompletnie nie chodzi o to aby udawać kogoś kim nie jesteśmy, wręcz przeciwnie, pokażmy swoje pozytywne strony, ale te które naturalnie u nas występują. Zacznijmy od traktowania kobiety z szacunkiem, w końcu to należy do prawdziwej kultury facetów. Zawsze pamiętaj o podstawach, dziewczyna idzie przodem w przejściu, otwieraj jej drzwi, przysuwaj krzesło, zdejmij płaszcz, nieś zakupy – ale to chyba wiadome, a przynajmniej mam taką nadzieję. Oczywiście, jeśli coś robisz na siłę po to by się przypodobać – nie rób tego, albo zaakceptuje cię takim jakim jesteś, albo po prostu będzie uważała za chama, niestety, ale lepsza bolesna prawda, niż gra aktorska do końca życia.

Jak przekonać dziewczynę do seksu?

Interesuj się nią, całą, nie ciałem. Jeśli mówisz komplementy dziewczynie, staraj się je wyważać równomiernie, tak aby mniej więcej było ich tyle samo odnoszących się do jej wyglądu fizycznego ile do jej pozytywnych cech charakteru. Pytaj ją o ubrania (dziewczyny to uwielbiają), interesuj się jej zakupami, jej przeżyciami, staraj się ją wspierać i pomagaj jej. Natomiast jak najmniej staraj się nawiązywać do tematów seksu (przynajmniej na początku związku).

Upewnij się że jest gotowa na seks. Może być wiele powodów dlaczego dziewczyna nie będzie gotowa na seks, ciężko ci je będzie poznać, ale najważniejszym jest to, abyś w ogóle wiedział o tym, że jest ona jeszcze nie gotowa i nie rozpoczynał stosunku póki ona nie jest w pełni na niego zdecydowana. Jak sprawdzić czy kobieta jest gotowa na seks? Podczas przytulania na łóżku, namiętnego całowania i dużej bliskości, sama będzie skracała dystans i dawała znaki że jest napalona, będzie wkładała twoją nogę między swoje nogi, będzie całowała namiętnie w erogenne strefy i ogólnie będzie próbowała zbliżyć swoje miejsca intymne do ciebie tak abyś się o nie ocierał lub je „przypadkowo” dotykał. Oczywiście, jeśli dziewczyna sama mówi ci wprost podczas rozmowy, że jest np. chrześcijanką i chce seks po ślubie, no to temat jest prosty i załatwiony. Choć co prawda, taką dziewczynę też da radę przekonać do seksu przed ślubem, ale niech to już wyjdzie naturalnie „w praniu”, a nie że specjalnie staramy się zmieniać jej wierzenia i przekonania, po to by uprawiać z nią seks.

jak rozpalić kobietę?

Gdy dochodzi do wstępnego zbliżenia

Gdy już coś zaczyna się dziać, koniecznie musisz być gotowy. Mowa tutaj o zabezpieczeniu, w razie czego zawsze trzymaj je pod ręką. Warto też zadbać o nastrój, romantyczna kolacja, przygaszone światło, jeśli muzyka to jakaś taka lekka i cicha oraz jakieś dobre wino do kolacji.

Gra wstępna. Dużo zależy od samej gry wstępnej, prezerwatywy i nastrój już mamy, teraz musimy rozpalić dziewczynę. Bawmy się jej włosami, głaskajmy po kolanie, może jakiś delikatny masaż? Namiętne całusy (zwłaszcza w szyję i ramiona), bliskość ciała, ocieranie się – to wszystko sprawi że kobieta będzie miała łatwiej się przełamać, nawet gdy jest to jej pierwszy raz. W zasadzie podczas gry wstępnej, sam stosunek powinien być naturalnym następstwem, nic nie trzeba tu wymyślać, samo przyjdzie. Natomiast gdy widzisz że dziewczyna jest niechętna, lekko cię odpycha, całuje cię niechętnie itp. to zrezygnuj, nie ma sensu robić czegoś na siłę. Jeśli natomiast w takiej sytuacji zrezygnujesz, to ważne aby zachować twardą głowę, poprowadzić dalej wieczór miło, jakiś wspólny film itp. a nie zezłoszczony powiedzieć że masz coś do zrobienia i przerwać wasz romantyczny wieczór lub być obrażonym – takie coś spowoduje wrażenie, że zależy ci tylko na seksie i tylko utwierdzisz to, twoim zachowaniem.

seks z dziewczyną

Podsumowanie

Namówienie dziewczyny na seks nie jest takie proste jak się wydaje, jest to długotrwały proces, składający się z wielu czynników. Wbrew pozorom, nie zaczyna się on od umiejętnego całowania, a od twojego zachowania, komplementów, twojego nastawienia do kobiety na co dzień. Gdy już swoim zachowaniem spowodujesz, że kobieta ci zaufa to dopiero będziesz mógł iść krok dalej, ale niestety jak widać to też nie jest łatwe. Zorganizowanie romantycznego wieczoru, umiejętne poprowadzenie rozmowy, umiejętna gra wstępna, musisz po prostu rozpalić dziewczynę, jeśli będziesz siedział i ledwo mówił, to nic z tego nie będzie, dziewczyna tego nie zrobi za ciebie, no chyba że jest bardzo napalona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *