Temat może wydawać się złożony, ponieważ pierwsza randka może odbyć się z dziewczyną którą już jesteśmy w związku lub z którą jeszcze nie jesteśmy w związku. Często jest tak, że zapraszamy dziewczynę gdzieś i może być do tego przyklejona łatka randki, pomimo iż nie jesteśmy z nią w związku. Zazwyczaj wtedy właśnie na pierwszej randce pytamy się dziewczyny czy chciałaby w takim związku z nami być. Jednak czasami sytuacja układa się tak, że tego spotkania nie można zaliczyć jako pierwszej randki, wtedy następuje ona już gdy jesteśmy w związku z dziewczyną. Jednak czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Może minimalne, tak na prawdę za bardzo to nie wpływa na samą pierwszą randkę. Nawet gdy idziemy na randkę z dziewczyną z którą jesteśmy w związku, to raczej wasze relacje mają krótki staż, bo przecież nie zaprosisz dziewczyny na pierwszą randkę po pół roku związku, także w obu przypadkach z dziewczyną nie jesteśmy jeszcze w głębszych relacjach, właśnie dlatego obie sytuacje nie będą od siebie się znacznie różniły.

jak zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę

 

A więc, jak zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę?

Na pewno jeśli już jesteśmy w związku z kobietą, będzie nam łatwiej, jednak w obu przypadkach sytuacja wymaga powagi i rozsądku.

Klikając poniżej przejdziesz do artykułu z listą najciekawszych miejsc na randkę – przyda ci się!


Lista ciekawych miejsc na randkę!

Po pierwsze i najważniejsze, nie zachowujemy się jak dziecko lub niepoważna osoba, nie masz 12 lat, musisz pokazać pewność siebie nawet jeśli ci jej brak.

Zapraszając dziewczynę na pierwszą randkę nie owijaj w bawełnę, często faceci uciekają od tego i próbują wybrnąć poprzez nazwanie randki spotkaniem. Wychodzi z tego to, że zapraszamy dziewczynę na spotkanie ale subtelnie próbujemy jej dać do zrozumienia że to jest randka… czy to są dziecinne szarady? Tak się nie zachowuje dorosły facet, w dzisiejszej erze takie uciekanie od problemów to codzienność, ale nie spodziewaj się że dziewczyna będzie zachwycona, gdy facet jej mówi tekst nieśmiałym i drżącym głosem „p-p-pójdziemy może gdzieś? Na przykład do restauracji.. Zapraszam cię do restauracji!” – takie coś jest karygodnym błędem. Pamiętaj by mówić wprost o randce, nazwać rzeczy po imieniu.

Następnym błędem, który zresztą poruszony został wyżej, to stres. Nie możemy pozwolić by się jąkać, by robić pauzy bo nie wiemy co powiedzieć, by odwracać wzrok. Musimy wprost patrzyć się w oczy dziewczyny, jak najbardziej możemy, a nawet powinniśmy się uśmiechnąć i powiedzieć wprost „Zapraszam cię do restauracji na randkę”. Ważna sprawa, masz wypowiedzieć te słowa w trybie oznajmiającym a nie pytającym i nie dodawaj na końcu „zgadzasz się?” to pokazuje twoją niepewność i automatycznie cała twoja pewność siebie traci w oczach dziewczyny.

Ostatnim błędem jest pytanie się dziewczyny kiedy ma czas, ty pierwszy zaproponuj datę i miejsce spotkania, gdy się zgodzi, nie pytaj „to kiedy?”, zaproponuj „Wtorek o godzinie 19:00, masz wtedy czas?” – jeśli chodzi o czas spotkania, proponujemy konkrety ale na końcu dodajemy pytanie, dlaczego? Bo nie możemy w pełni zdominować dziewczyny, to nie jest typowa sztuczna szkoła uwodzenia jakich pełno na internecie, gdzie rady kończą się na tym by w pełni zdominować dziewczynę, by być jak samiec alfa i inne bzdety. Kobieta też ma zdanie, pamiętajmy o tym i należy te zdanie uszanować. Jak najbardziej ma prawo do wyboru czasu spotkania, tym bardziej że w dzisiejszym zabieganym świecie jest tego czasu mało i to nie zależy zawsze od dziewczyny kiedy go ma. Dominując w pełni kobietę już na starcie, wywołujemy na nią niekomfortowy nacisk, trzeba wiedzieć gdzie jest umiar tej męskiej pewności siebie. Wzięcie dziewczyny za włosy i przytarganie do jaskini to była cecha jaskiniowców, te czasy już bardzo bardzo dawno temu minęły i unikajmy małpowania ich zachowań, bo mamy XXI wiek i od tamtych czasów zmieniło się bardzo dużo, także wizja o idealnym mężczyźnie, który powinien być pewny siebie ale także powinien umieć wysłuchać.

randka

Podsumowanie

W miarę krótki i rzeczowy artykuł, mam nadzieję że zawarte w nim porady pozwolą wam z powodzeniem zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę. W artykule przedstawiłem wam rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę oraz porady, a nie szkicu rozmowy – powód? Nigdy nie korzystaj ze suchych szkiców rozmów które są wciskane przez uwodzicieli internetowych, taka sztuczność będzie działać, ale tylko na mocno zakrapianej imprezie.

Pozdrawiam i zapraszam do pozostałych artykułów na stronie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *