Wchodząc tutaj masz w głowie myśl „O co może chodzić?” spokojnie postaram ci się to wyjaśnić jak najszybciej i najlepiej. Także zapraszam do czytania!

 

Pierwszy pocałunek, to najważniejszy pocałunek, uwierz że nawet po latach związku wspomina się wraz z dziewczyną pierwszy pocałunek a także ma wpływ na początki związku.

Trzeba wiedzieć kiedy wykonać pierwszy pocałunek, jak powinien wyglądać oraz w ogóle jak go wykonać i w jakiej sytuacji.

Nigdy się nie śpiesz, ani nie naciskaj na swoją partnerkę lub partnera, pierwszy pocałunek powinien być czymś w rodzaju przypływu emocji pod wpływem chwili a nie czymś z góry planowanym.

Bzdurą jest, że powinno się wykonać pierwszy pocałunek na pierwszej randce, wręcz przeciwnie, gdy zaczekamy z nim do drugiej randki, będzie on bardziej pożądany i wywoła więcej emocji, a także możecie być wtedy pewni że wasz partner będzie na niego przygotowany.

Pierwszy pocałunek na randce

 

 

Kiedy pocałować?

Tak jak wyżej napisałem, najlepiej jeśli to nie będzie pierwsza randka, ale pamiętaj też żeby tego nie planować szczegółowo, musi to być pod wpływem emocji. Dlatego jeśli zaplanujesz, że najlepiej jak się pocałujecie na drugiej randce to dobrze, ale gdyby emocje były sprzyjające i partner zbliżał by się z ustami już na pierwszej randce, to przenigdy nie go nie odrzucaj tylko to zrób! Jak odrzucisz partnera podczas pierwszego pocałunku to niestety ale są nikłe szansę na dalszy sukces waszego związku.

Dobrze planujesz że pocałujecie się na drugiej randce i co dalej?

Więcej nie planuj, nie planuj niczego szczegółowo, sytuacja sama wyjdzie na bieżąco, jednak aby pomóc takiej sytuacji, możesz np. zorganizować drugą randkę w parku (spacer po parku), gdzie jest mniej ludzi i cisza, co stworzy wiele sytuacji odpowiednich na pierwszy pocałunek.

Kiedy pocałować dziewczynę lub chłopaka?

 

Jak się całować?

Pierwszy pocałunek nie powinien być czymś na zasadzie tego co widzimy w telewizji a tym bardziej w filmach dla dorosłych, nie masz namiętnie się rzucić na partnera dotykając go po całym ciele, pierwszy pocałunek powinien być bardziej romantyczny niż wypełniony seksem.

Dlatego gdy już zauważysz że jest odpowiednia sytuacja na pocałunek to:

  • Złap partnerkę dłonią delikatnie za policzek lub brodę (możesz delikatnie głaskać).
  • Przybliżaj powoli swoją twarz patrząc prosto w oczy (pamiętaj aby się nie śmiać ani nie robić żadnych min! masz być poważny!)
  • Gdy już wasze usta się zetkną, możesz delikatnie zacząć nimi muskać o usta partnera
  • Powoli i delikatnie włóż język do buzi partnera i zacznij nim powoli kręcić dookoła języka partnera, możesz także delikatnie „badać” swoim językiem wnętrze jamy ustnej partnera.
  • Oddychaj powoli ale głęboko nosem.
  • Pierwszy pocałunek nie powinien trwać zbyt długo, najlepiej jeśli będzie delikatny, namiętny, romantyczny i krótki.
  • Po pocałunku przytul partnera i powiedz do ucha „Bardzo cię kocham”

Uwierz, że jeśli zrobisz wszystkie powyższe kroki, to dziewczyna lub chłopak będzie już twój!

Jak się całować?

 

O pierwszym pocałunku najlepiej nie rozmawiać na tym samym spotkaniu, jak wrócicie do domów, to możesz napisać „ale było świetnie” albo coś w tym stylu aby partner nie martwił się, że zrobił coś źle podczas pocałunku, a nawet gdyby coś źle zrobił to przenigdy w życiu mu o tym nie mów!

Dalsze pocałunki przyjdą już łatwo, po pierwszym pocałunku wasze relacje powinny bardzo się pogłębić i powinieneś luźno rozmawiać z partnerem (pocałunek polepsza relacje dwóch ludzi i przenosi je na inny poziom zażyłości) dlatego tez następne pocałunki będą już na luzie więc tym się nie musisz przejmować! Następne pocałunki mogą być także już bardziej namiętne, możesz zacząć podczas nich dotykać partnera, ruszać szybciej językiem oraz już mogą trwać nawet w nieskończoność!

 

Jeśli artykuł był użyteczny lub jest twoim zdaniem dobry, to proszę udostępnij go w social mediach lub skomentuj, wspierasz tym rozwój mojego serwisu a nic cię to nie kosztuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *