Czym jest rimming/rimjob? Jak go wykonywać? I czy jest obleśny?

Rimming to nic innego jak lizanie i pieszczenie językiem odbytu oraz przestrzeni pomiędzy pośladkami u kobiety lub faceta (facet -> kobiecie lub kobieta -> facetowi).

rimjob

 

Na pierwszy rzut oka, może wydawać się to odpychające i „obleśne”, ale czy faktycznie takie jest?

Hmm… A dlaczego miałoby być? Przecież nawet gdy wykonujemy kobiecie minetę, to automatycznie najeżdżamy językiem na okolice odbytu i ciężko by było tego uniknąć. Z penisa też wydobywa się mocz, a pomimo tego lizanie penisa przez kobietę nie jest uważane za coś odpychającego. Tak samo sprawa ma się z rimmingiem, może on zapewnić zarówno kobiecie jak i mężczyźnie, na prawdę fajne i przyjemne wrażenia, a wcale nie musi być „obleśny” dlatego że jeśli ktoś nie dba o higienę, to nawet zwykła mineta też będzie „obleśna”.

Oczywiście mimo wszystko, nie będzie niczym dziwnym jeśli ktoś jednak nie zdecyduje się na ten krok w przód i będzie rimjob uważał za coś dziwnego, trzeba taką decyzję uszanować i zaakceptować.

Jednak przez sporą liczbę ludzi, rimming nie jest uważany za coś nienaturalnego. Jest to rodzaj seksu zarówno jak miłość oralna lub seks analny.

lizanie odbytuJak wykonywać rimming?

 

Poprawnie wykonany rimming nie jest odpychający, a wręcz przyjemny. I wcale ta osoba która akurat liże, nie musi czuć się gorzej lub odpychająco, sprawia partnerowi przyjemność w czystych warunkach, więc nie ma tutaj nic dziwnego.

Dlatego też jest jedna zasada rimmingu (ale także i całego seksu), zawsze trzeba bardzo dobrze zadbać o higienę. Pamiętajmy by od razu przed rozpoczęciem tego typu zabaw, dobrze umyć odbyt oraz cały tyłek. Jeśli ten warunek jest spełniony, to tak na prawdę nie ma innych zasad i można zacząć szaleć 🙂

Aby wykonać dobrze rimming nie trzeba specjalnych umiejętności, wystarczy delikatnie muskać oraz lizać sam odbyt ale także i jego okolice oraz same pośladki. Możemy całować, muskać, lizać delikatnie lub trochę mocniej – wszystko to sprawiać będzie partnerowi ogromną przyjemność, a przecież o to chodzi!

Pozdrawiam, PoradyMilosne.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *