Poznaj najlepszy, najskuteczniejszy oraz sprawdzony sposób na podryw kobiet!

 

Uwodzenie dziewczyn – temat wałkowany na milionach blogach a nadal tak popularny, zastanawiałeś się dlaczego? Pewnie NIE! Dlatego, że przyszedłeś tutaj z powodu po prostu, zdobycia wiedzy jak poderwać nieznajomą na ulicy lub koleżankę z uniwerku, problem w tym, że zapewne przed tym artykułem przeczytałeś kilka innych, a więc dlaczego nadal poszukujesz innych artykułów?

sposób na poderwanie dziewczyny

 

ZNAM ODPOWIEDŹ!

Powód jest taki, że pomimo tamtych artykułów nadal nie czujesz tego czegoś, tego uczucia „Ooo teraz wyjdę na ulicę i jestem w stanie poderwać każdą ładną laskę bez problemu a ona wprost rzuci się w moje ramiona!”. dlaczego nie czujesz tego uczucia? Bo każdy z artykułów na temat uwodzenia kobiet na różnych blogach to zazwyczaj stos informacji których sami możemy się domyśleć typu „Patrz się jej prosto w oczy”, „Uśmiechaj się”, „Mów komplementy” SERIO? A czy my jesteśmy jakimiś odludkami żeby nie wiedzieć takich podstawowych rzeczy? Problem nie leży w tym, że my nie wiemy, że trzeba się uśmiechać do kobiety jak się ją podrywa! PROBLEM jest w tym, że podczas rozmowy z kobietą zaczynamy się stresować i tutaj już zależy od osoby, jedna ma milion rzeczy w głowie które wie że trzeba wykonać aż w końcu nie wie którą i nie wykonuje żadnej, druga jest na tyle nieśmiała że nie potrafi wypowiedzieć słowa i przerwać ciszę, a jeszcze trzecia zaczyna robić niektóre z rzeczy ale z powodu stresu inne sposoby jej wylatują z głowy i okazuje się, że skorzystała tylko z 1/3 pomysłów które tak na prawdę już ZNA!

uwodzenie kobiet to zrozumienie ich sposobu myślenia

 

Ludzie szukają po blogach o uwodzeniu cudownej regułki która wypowiedzona jak zaklęcie sprawi, że każda kobieta rzuci się im w ramiona… Ludzie proszę was, czegoś takiego nie ma! NIE MA TAJEMNICZYCH SPOSOBÓW, MAGICZNYCH SŁÓW i innych tandetnych „cudownych sposobów” na podryw dziewczyny…

Większość rzeczy wypisywanych na blogach, portalach czy filmikach, to rzeczy z których albo zdajemy sobie sprawę tylko nie umiemy ich wykonać w praktyce, albo rzeczy bezsensowne które nic nie wnoszą w podryw.

 

Oczywiście wiedza którą mamy na temat kobiet na pewno nie jest całkowita, dlatego możemy ją poszerzać, ale nie poszerzajmy ją szukając tajemniczych słówek na podryw, lecz czytając artykuły które mają podejście psychologiczne do myślenia kobiet.

zrozumienie potrzeb dziewczyn w podrywaniu

PSYCHOLOGIA KOBIET

To psychologia dziewczyn gwarantuje nam udany podryw, umiejętna rozmowa, taka by poderwać większość napotkanych dziewczyn istnieje naprawdę, ale nie będzie ona wypisana słowo w słowo na jakimś tandetnym blogu, każda dziewczyna odpowie co innego i inaczej zareaguje, w 90% rozmowa odbiegnie od wypisanego na jakimś blogu o uwodzeniu konspekcie,a co wtedy? „O nie! przecież ona miała odpowiedzieć inaczej! co ja teraz mam zrobić!?”.

 

Jak rozwiązać ten problem?

Bardzo prosto, nie uczmy się gotowych formułek i gotowych konspektów rozmowy z dziewczyną (magiczne formułki, słówka itp.), my musimy się nauczyć JAK ROZMAWIAĆ Z KOBIETĄ, zrozumienie psychologiczne tego w jaki sposób kobiety myślą, mówią, oddziałują, reagują i jak się zachowują gwarantuje nam sukces w KAŻDEJ SYTUACJI, nie ważne czy uwodzimy kobietę na ulicy, w sklepie, szkole, uniwersytecie, czy jest naszą koleżanką czy nieznajomą z galerii handlowej.

skuteczne uwodzenie kobiet

A więc od czego zacząć?

Przecież nauka myślenia kobiet zajmie mi milion lat! NIE! Dlatego właśnie stworzyłem tą stronę! By tacy jak TY mogli w bardzo krótkim czasie, nauczyć się podejścia psychologicznego do dziewczyn i tym samym posiąść umiejętność uwodzenia kobiet!

 

Na mojej stronie znajdziesz serię poradników z zakresu psychologi myślenia kobiet, które na pewno ci pomogą! Wszystko to znajdziesz w dziale Psychologia a także dodatkowe porady i uwagi znajdziesz właśnie w tym dziale o uwodzeniu kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *