Chcesz poznać najlepszy, najskuteczniejszy oraz sprawdzony sposób na podryw faceta? Dobrze trafiłaś!

 

Artykuł o uwodzeniu kobiet pojawił się już na mojej stronie, rozpisywałem się na nim, że żeby poderwać kobietę nie potrzeba tajemniczych słówek (które zresztą nie istnieją) lecz potrzeba zrozumieć myślenie i potrzeby dziewczyny, w tym przypadku, czyli uwodzenia mężczyzn również najważniejszym czynnikiem jest poznanie sposobu myślenia facetów i ich psychologi, jednakże jest kilka sposobów, które wyuczone na pamięć można wykorzystać w praktyce, bez obawy że temat rozmowy zejdzie na inny temat, a zarazem sposoby te są bardzo skuteczne w uwodzeniu mężczyzn.

Dlaczego nie ma super skutecznych sposobów na podryw kobiet, a jeśli chodzi o mężczyzn kilka takich istnieje? Powód jest prosty! Faceci po pierwsze, mają prostszy sposób myślenia niż kobiety (facet myśli linią prostą, punkt a punkt b, jest czyn i coś z niego wynika) a po drugie, bardziej kierują się sferą erotyczną, są bardziej podatni na wszelkie uwodzenie i kuszenie ciałem oraz bardzo łatwo u nich wywołać pobudzenie seksualne (nawet u nieznajomego mężczyzny) które to potrafi zaślepić racjonalne myślenie (tak właśnie tez powstają zdrady).

 

uwodzenie facetów

 

PSYCHOLOGIA MĘŻCZYZN

Psychologia i sposób myślenia facetów nadal odgrywa ważną rolę w podrywaniu, dlatego warto zapoznać się z ich sposobem myślenia, a artykuły i poradniki na ten temat, znajdziecie w dziale psychologia.

Natomiast jeśli chodzi o same przygotowane z góry, skuteczne sposoby na uwodzenie mężczyzn, to przedstawię ich kilka tutaj, reszta pomniejszych sposobów oraz bardziej szczegółowo opisanych znajdziecie w dziale uwodzenia mężczyzn.

Sposoby te są głównie oparte na sferze seksualności, ponieważ w większości takie sposoby są bardzo skuteczne w uwodzeniu facetów.

 

jak poderwać przystojnego faceta

SPOSÓB NR.1

Na ciało

Mężczyźni uwielbiają kobiece ciała, nie ważne czy natura obdarzyła cię hojnymi piersiami lub pośladkami, większość z nich i tak będzie zainteresowana – jeśli oczywiście ty w odpowiedni sposób wywołasz te zainteresowanie.

Nie chodzi mi tutaj by ubierać spódniczkę gdzie przy lekkim schyleniu wychodzą stringi, faceci mogą odebrać cię za kobietę łatwą którą miał już każdy. Ubierajcie się w miarę przyzwoicie ale też nie zbyt skromnie, warto odpowiednim ubiorem podkreślać swoje kobiecie kształty.

Możecie mi zarzucić teraz, że jak mogę coś takiego pisać, że jest to przedmiotowe, że mężczyźni wcale tacy nie są – nie piszę tutaj że wystarczy podejść do pierwszego lepszego faceta, pokazać mu tyłek i już jest twój, trzeba umiejętnie a zarazem z szacunkiem do siebie korzystać ze swoich kształtów i tego że posiada się to, co pożądają faceci.

Przecież nic złego nie ma, gdy delikatnie wyeksponujemy biust, wypniemy tyłek, delikatnie się schylimy tyłem do faceta nawet gdy to niepotrzebne – to wszystko wpływa na fantazje mężczyzny, co daje efekty w postaci pobudzenia seksualnego i większej uległości.

SPOSÓB NR.2

Podtekst seksualny

Sposób powiązany ze sposobem nr.1, nie chodzi mi tutaj o to, by mówić facetowi wprost „z chęcią bym ci włożyła dłoń w spodnie”, chodzi o ty, by sprytnie posługiwać się językiem, by nawet normalną rozmowę, facet nad interpretował. Można nawet czasami zażartować coś nawiązując do seksu i zagrać trochę ostrzej, nawet gdy dopiero co poznaliśmy danego mężczyznę, uwierzcie, nie obrazi się o takie coś.

SPOSÓB NR.3

Dotyk

Ten sposób jest kierowany raczej dla dziewczyn które podrywają kolegę niż dla tych co podrywają nieznajomego faceta, ponieważ w tym drugim przypadku może to być aż za nadto odebrane w podtekście seksualnym, a tutaj akurat nie chodzi konkretnie o sam podtekst seksualny.

Dotyk potrafi być magiczny i wcale nie musi być z podtekstem seksualnym, niekoniecznie musimy „niechcący” w ciasnym miejscu otrzeć się tyłkiem o faceta, chodzi mi tutaj o nawet zwykłe muśnięcia dłoni (a więc bez podtekstu) a mimo to bardzo efektywne. Faceci uwielbiają dotyk kobiet a także samemu ją dotykać, dlatego też dotyk jest magicznym narzędziem. Warto więc podczas rozmowy z kolegą którego chcemy uwieść, niechcący musnąć dłonią, otrzeć się barkiem itp. a wszystko to sprawi, że facet będzie automatycznie bardziej psychologicznie zżyty z wami, zbuduje to pewne napięcie które łatwo rozwijać dalej.

 

poderwanie mężczyzny

Jest oczywiście wiele innych sposobów, tutaj wypisałem 3 najważniejsze, akurat tak się złożyło że dwa z nich są związane z podtekstem seksualnym, no ale to nie oznacza że tylko takie sposoby działają, utrzymywanie kontaktu wzrokowego również buduje napięcie, przygryzanie wargi, błyśnięcie w temacie typowo męskim itp. to wszystko również sprawia, że mężczyzna oszaleje na waszym punkcie, ale te wszystkie inne sposoby już nie są na ten artykuł bo byłby on za długi, znajdziecie je natomiast w dziale o uwodzeniu mężczyzn, także zainteresowane Panie zapraszam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *