Poznaj jedną prostą metodę na skuteczne uwodzenie facetów

Uwodzenie mężczyzn wcale nie musi być trudne dla kobiet, choć niektóre tak myślą, no bo jak tak, kobiecie przecież nie wypada… Błędne myślenie, jak najbardziej kobieta może subtelnie i skutecznie uwodzić facetów, zachowując powagę i klasę a zarówno te uwodzenie może być skuteczne jeśli tylko będziesz działać w odpowiedni sposób który tutaj poznasz.

Język ciała

Faceci są wzrokowcami, dlatego też przy podrywaniu ich język ciała jest bardzo ważny. Nie mówię tutaj o tym że musisz przychodzić do faceta w mini by pokazać tyłek, filtrować za pomocą ciała można również z klasą.

Kontakt wzrokowy – bardzo ważna kwestia a mało wykorzystywana przez kobiety. Jeśli kobieta przez dłuższy czas utrzymuje kontakt wzrokowy z facetem, to on to odbiera jako subtelne sygnały że się jej spodobał, a przecież właśnie o to nam chodzi. Spójrz na faceta, w jego oczy tak aby sam to zauważył, utrzymuj kontakt wzrokowy a dopiero po chwili odwróć wzrok. On musi widzieć że go obserwujesz i nie boisz się kontaktu wzrokowego z nim.

Pozycja ciała – zachowuj pozycję otwartą, nigdy nie krzyżuj ramion lub nóg bo to może zostać odebrane jako nieśmiałość i zamknięcie się na niego. Musisz mieć otwartą pozycję ciała, nie krzyżować nóg lub rąk, nie zasłaniać się i swojego ciała, dodatkowo wręcz możesz bawić się np. swoimi włosami by jeszcze bardziej go zaciekawić i skupić jego uwagę na sobie.

Dotyk – dotyk jest bardzo ważny, nawet z obcą kobietą potrafi mężczyznę podniecić a to się równa wzbudzeniu zainteresowania w nim. Otrzyj się o niego, dłonią o jego dłoń, o jego biodro, lub swoim biodrem o jego biodro, ale nigdy nie rób tego na siłę bo będzie to dziwnie wyglądać i złamiesz jego sferę prywatności, przez co może poczuć się skrępowany. Dlatego używaj tego rozważnie, najlepiej jeśli jesteś z nim w jakimś zatłoczonym miejscu, wtedy będziesz mógł to wykorzystać najbardziej.

Uśmiechaj się i oblizuj usta – uśmiech sprawi, że facet będzie wiedział że jesteś pozytywnie nastawiona do niego, a oblizanie ust ewidentnie da mu do znaczenia że ci się podoba. Oczywiście uśmiechać możesz się często, ale z oblizywaniem ust nie przesadzaj.

 

Język ciała

Czułe i odpowiednio dobrane słówka

Mówienie zalotnych słówek do faceta to podstawa, należy tego często używać jednak z rozwagą by nie przesadzić. Nigdy też bezpośrednio nie nawiązuj do seksu, bo to może dać wrażenie „łatwej kobiety”.

Zalotne słówka – od czasu do czasu możesz nawiązać do rzeczy związanych z seksem ale nigdy bezpośrednio, musi to być na prawdę z klasą i bardzo subtelne. Takie nawiązywanie do seksu, nawet nie bezpośrednie, potrafi rozpalić faceta.

Żartuj – śmiech to podstawa, jeśli będziecie się śmiać, żartować i dobrze bawić to na pewno was do siebie zbliży. Pamiętaj by nie przesadzić z tym, żartować też trzeba umieć. Można pożartować na temat śmiesznego kształtu chmury, drzewa, śmiesznie wyglądającego auta, praktycznie wszystkiego, należy to wykorzystywać bo faceci lubią kobiety z dobrym poczuciem humoru i tak jak wspominałem, to was zbliży do siebie.

Czułe i odpowiednio dobrane słówka

Twoje działania

Każdy facet się rozkocha w tobie jeśli będziesz w stanie flirtować, zachowując się pewnie, niezależnie, seksownie i odważnie.

Bądź pewna siebie, ale też nie przesadzaj. Faceci lubią pewne siebie kobiety, choć warto nie przesadzać i pamiętać, że każdy facet to nie każdy facet. Są mężczyźni którzy lubią ciche kobiety, którym musza pomagać we dosłownie wszystkim, dlatego też z pewnością siebie nie ma co przesadzać o ile jeszcze nie znacie mężczyzny bardzo dobrze i nie wiecie jakie ma preferencje odnośnie dziewczyn. Jednak takie rzeczy jak dotyk, śmiech, pewne mówienie, brak udawania mocno tajemniczej itp. potrafią sprawić że facet się w tobie zakocha.

Bądź niezależna, tutaj też nie przesadzaj! Mężczyźni lubią niezależne kobiety ale do pewnego stopnia, żaden z facetów w końcu nie chciałby się czuć niepotrzebny bo kobieta by sama robiła wszystko. Dlatego też opowiadaj mu o tym co potrafisz zrobić sama, ale nie przesadzaj z tymi opowieściami. Możesz mu opowiedzieć jak udało ci się np. wyjść z poślizgu autem w zimie, ale nie przechwalaj się że jeździsz lepiej niż większość facetów bo w takich sprawach to on musi czuć się lepszy.

Bądź seksowna. Nie musisz ubierać stringów na pierwszą randkę i świecić nimi facetowi przed nosem, ale możesz się ubrać ładnie i seksownie, w sukienkę która jest trochę krótsza i np. odsłania ramiona oraz dekolt. Staraj się nie garbić, chodzić ładnie i pokazywać swoje atuty takie jak np. długie i ładne nogi lub jędrny tyłek, lecz też nie przesadzaj z tym.

Twoje działania

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, zapraszam do innych w których również poruszamy treści dotyczące uwodzenia facetów, kobiet a także porad miłosnych i odnośnie związków. Zapraszamy!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *