Jak wrócić do swojej byłej dziewczyny?

Koniec związku, niekoniecznie musi oznaczać zerwanie waszej wspólnej więzi która istnieje między wami, czasami ta więź jest na tyle mocna i prawdziwa, że „fizyczne zerwanie” niekoniecznie wiąże się z psychicznym odrzuceniem drugiej osoby już na zawsze.

Poniższe porady, kieruje do wszystkich mężczyzn których związek się zakończył, lecz uważają, że nadal bardzo kochają swoją wybrankę i dalej czują, że między nimi a kobietą jest ta „magiczna więź”

Na początku tylko wspomnę, że mimo iż my czujemy dalej miłość do dziewczyny i uważamy, że według nas nadal ta magiczna więź między nami istnieje, to nie znaczy że tak samo uważa dziewczyna. Musimy pamiętać, że nic na siłę i jeśli dziewczyna już nic do was nie czuje, to nie warto wzbudzać w niej uczucia na siłę.

Jak wrócić do swojej byłej dziewczyny?

 

 

Pozwól jej odpocząć, sam też odpocznij

Pierwsza sprawa to odpoczynek, czasami trzeba przemyśleć związek, zastanowić się nad problemami na spokojnie i w zaciszu własnych myśli. Lepiej będzie gdy dacie sobie na początku czas. Wyjdź gdzieś ze znajomymi, zabaw się, po prostu zajmij się czymś tak by sobie odpocząć i też nie myśleć 24h o problemach. Często gdy obydwoje ludzi na spokojnie sobie wszystko przemyśli i odpocznie, to zaczyna rozumieć swoje błędy i pragnie wszystko naprawić – jeśli takie coś zrozumieją obydwoje ludzi, to właśnie wtedy można przejść do odbudowywania związku na nowo. Pamiętaj, przez ten czas nie kontaktuj się z była dziewczyną, staraj się planować swój dzień tak by nie spotkać się z nią na ulicy itp.

Pozwól jej odpocząć, sam też odpocznij

 

Zaproponuj spotkanie

Po dłuższym czasie, gdy sobie odpoczniesz i zauważysz, że właśnie straciłeś swoją Ukochaną i jesteś tego pewien że chcesz ją odzyskać, skontaktuj się z nią, najlepiej jeśli do niej zadzwonisz. Pogadaj z nią na spokojnie oraz zaproponuj spotkanie, poinformuj ją, że to nic zobowiązującego, że po prostu chcesz się spotkać i pogadać (niekoniecznie o waszym związku) po prostu, tęsknisz za nią i potrzebujesz sobie z nią porozmawiać i znów usłyszeć jej głos. Pamiętaj, że gdy dziewczyna nie odbiera i nie odpisuje, to znaczy że nie jest gotowa, odpuść sobie wtedy, poczekaj nawet i miesiąc jeszcze i wtedy spróbuj ponownie, gdy wtedy nie odbierze i nie odpisze – to oznacza że już nic nie czuje do ciebie i nie warto ją męczyć.

Zaproponuj spotkanie

 

Tylko przyjaciele

Nie oferuj jej od razu ponowienia związku, nie musicie od razu ponownie ze sobą chodzić, lepszym wyjściem z tej sytuacji będzie traktowanie się jako przyjaciół – przynajmniej na początek. Lepiej będzie wam, gdy spotkacie się klika razy bez żadnych zobowiązań, bez narzuceń typu „A spotykamy się to oznacza że już ze sobą chodzimy” lepiej nie wywoływać takiej presji na dziewczynie, są one bardzo emocjonalne i czasami potrzebują ponownie przystosować się do faceta.

Tylko przyjaciele

 

Powoli a do celu

Punkt bardzo związany z powyższym, nie śpiesz się, daj dziewczynie powoli się znowu przystosować do waszego związku. Odbudowanie związku to nie kwestia dwóch spotkań i powiedzenia, że teraz będzie wszystko dobrze. Odbudowanie związku to długi proces, polegający na ponownym zżyciu się dwóch osób, a przede wszystkim pokazaniu że Ci zależy na dziewczynie, Ty musisz to pokazać. Staraj się o nią, walcz! Sprawiaj je komplementy, dbaj, nie zawiedź jej ani razu! Niech wie, że może polegać na tobie, że jesteś jej oparciem nawet gdy jesteście „tylko przyjaciółmi”.

Powoli a do celu

 

Wspomnienia i odnowienie uczucia

Gdy już wszystko trwa przez odpowiednio długi czas i czujesz, że nadchodzi pora na odnowienie związku, to ten czas w którym jeszcze bardziej musisz się starać. Najlepiej gdy zaczniesz rozmawiać z dziewczyną o waszych wspólnych chwilach które spędziliście gdy byliście w związku. Nie przypominaj niczego negatywnego, nie wspominaj tego o co się pokłóciliście, nie warto nawet wmawiać „przepraszam za tamto, poprawie się”, nie, lepiej w ogóle o tym nie wspominać. Wspominaj tylko dobre sytuacje, śmiejcie się z śmiesznych dawnych sytuacji itp. Gdy na kilku spotkaniach powspominacie o swoich dawnych czasach, gdy zauważysz że dziewczyna się rozluźniła a wasze relacje są bliższe tamtych które były gdy byliście ze sobą, to możesz jej zaproponować powrót waszego związku. Przynieś jej bukiet róż i poproś by została twoją dziewczyną, tak jakby to było po raz pierwszy.

Wspomnienia i odnowienie uczucia

 

Nic na siłę

Jeśli dziewczyna nie chce wspominać starych czasów, jeśli odmówi zostania twoją dziewczyną ponownie, to odpuść sobie – musi wtedy do ciebie dotrzeć, że to koniec, a jedyne na co możesz liczyć, to najwyżej przyjaźń. Nie staraj się na siłę wmawiać dziewczynie, że jednak coś do ciebie czuje, a jak nie to poczuje gdy ponownie zaczniecie chodzić, to po prostu jest bezsensu i będzie z tym więcej problemów niż pozytywów.

Nic na siłę

 

Podsumowanie

Podsumowując, dziewczynę można odzyskać, nie jest to niemożliwe, ale tylko wtedy gdy ona też będzie chciała odzyskać ciebie. Związek to uczucie dwojga ludzi, nie pojedynczej osoby, jeśli druga osoba nic nie czuje, to nie warto. Jeśli nie udało ci się odzyskać dziewczyny i jest to jednak ostateczny koniec, to zapraszam cię do mojego artykułu i poradniku na temat tego, Jak pogodzić się z rozstaniem i przestać myśleć o byłej dziewczynie.

 

Podobał ci się artykuł? Jeśli tak to możesz go udostępnić lub skomentować, w ten sposób pomagasz mi rozwijać tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *